Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek? Egyáltalán tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Egyáltalán tudok vmi jót tenni?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy este egy buliban összejöttem egy csajjal aki bejön nekem, és ő eléggé belémszeretett, viszont egy jó ideje egy másik lány azt érezteti velem, hogy összeakar jönni velem. Erre a második lányra már egy éve hajtok és most először akar tőlem vmi komolyat. Szóval mégis mit tehetnék? Egyiküket sem szeretném megsérteni...:(
2010. aug. 29. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
bulis csajjal jöjj össze.
2010. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a bulisat válaszd.
2010. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. aug. 29. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!