Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak mert már megőrülök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak mert már megőrülök?

Figyelt kérdés

Kérek segítséget nagyon megtetszett egy férfi családos házas végül kiderült de ő attól függetlenül lefeküdt velem már többször is!!!

Nekem is van barátom meg gyerekem is!!

Egyszerüen folyton rá gondolog nincs olyan óra hogy ne gondolnék rá !!

És mindig elkezdek sírni is!!

Nos azt tudni kell hogy nekem a párommal nagyon rossz a kapcsolatom és nincs érzelem felőle!!

Ezért léptem félre és ugy érzem ez járt nekem!!

De mondom a legrosszabb hogy azt hiszem sőt tuti imádom ezt az uj férfit!!

Mit tegyek !!Mi lenne okos!!

Szeretném vele néha igy ha összebujnánk!!

Nem hinném hogy a feleségével jó lenne a kapcsolatunk ha félrelépett ez is nyugtat valahol!!

Kérek mindenkit aki ezt elolvassa ne ítéljen el ,nagyon rossz az életem a párom mellett amióta megszületett a fiunk!!előre is köszönöm a válaszokat!!


2010. aug. 28. 22:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Csak félek az élettől is mert én 28 éves vagyok és mire a kisfiam nagyocska lesz én már vénlány és senkinek nem fogok kellenni!!

Nagyon negatív ember vagyok!!Gyülölöm is magamat !!

2010. aug. 28. 22:57
 12/12 anonim válasza:
Hát igen olvastam itt egy pár segítő kommentet ami nem biztos h az! sajnos barátnőm is ebbe a csabdába esett de neki nem volt akkor senkije de tény h úgy átvágta barátnőmet mint a sicc és nem tudta kiheverni jó sokáig. szerintem gondold végig mit csinálsz. Bár ez csak egy tanács :) és ne haragudj ha beleszóló. de neked van egy kisgyereked is és miatta kell ész szerűen gondolkoznod.
2010. aug. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!