Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak mert már megőrülök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak mert már megőrülök?

Figyelt kérdés

Kérek segítséget nagyon megtetszett egy férfi családos házas végül kiderült de ő attól függetlenül lefeküdt velem már többször is!!!

Nekem is van barátom meg gyerekem is!!

Egyszerüen folyton rá gondolog nincs olyan óra hogy ne gondolnék rá !!

És mindig elkezdek sírni is!!

Nos azt tudni kell hogy nekem a párommal nagyon rossz a kapcsolatom és nincs érzelem felőle!!

Ezért léptem félre és ugy érzem ez járt nekem!!

De mondom a legrosszabb hogy azt hiszem sőt tuti imádom ezt az uj férfit!!

Mit tegyek !!Mi lenne okos!!

Szeretném vele néha igy ha összebujnánk!!

Nem hinném hogy a feleségével jó lenne a kapcsolatunk ha félrelépett ez is nyugtat valahol!!

Kérek mindenkit aki ezt elolvassa ne ítéljen el ,nagyon rossz az életem a párom mellett amióta megszületett a fiunk!!előre is köszönöm a válaszokat!!


2010. aug. 28. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem felejtsd el bocsi.:(
2010. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem elöszört ezt a férfit kellene megkérdezned,hogy hogyan is áll ő a feleségével.Aztán pedig neked kell elgondolkodnod azon,hogy lehetne-e a te házasságod helyrehozni,vagy ott hagynád a férjed érte?
2010. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem hagyhatom szó nélkül azt a 27 db felkiáltójelet amit elhintettél!! xD

Szerintem is felejtsd el, gondolj legalább a gyerekekre.

2010. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szia kedves válaszoló!

Hát 1 nem vok házas

2 nem beszéltünk meg konkrétan hogy hogy tovább.

3 megint becsapta a felesége és terhes nem szedte rendesen a tablettát.

ezt hétfőn derült ki és szerdán együtt voltam a férfival!!

Ez se rossz mi!??

2010. aug. 28. 22:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Gondolom a párod is észrevette hogy nem jó a kapcsolat, szerintem tudasd vele hogy ez igy nem megy tovább, a gyereknek is jobb lesz ha nem látja hogy veszekedtek, de ami megtörtént azt ne mond el neki. És akkor szabad a pálya, hogy a férfi mit csinál, az már nem a te dolgod, kivéve ha zavar hogy mással is együtt van, vagy ha komolyabban össze akarsz vele jönni.
2010. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Örülök hogy a felkiáltójeleimen gyakorlod a matekot köszi!!!Remélem te is leszel ilyen helyzetben!!

Tudod nem mindig te választasz,hanem a szíved !!

2010. aug. 28. 22:42
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves 22.39 válaszoló nagyon köszönöm a válaszodat ilyenre számítottam!!

Köszönöm

2010. aug. 28. 22:44
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen tudja érzi de nem érdekli neki igy jó ahogy van ,nem érdekli hogy hiányzik az érzelem meg a szex az életünkből!!

Neki igy jó !!

És ha felhozom hogy figyi nem bírom tovább közli unalmas a téma!!

2010. aug. 28. 22:45
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor a te párod tényleg nem egy leányálom:S. De szerintem akkor is valahogy tudnod kellene a férfi érzéseiröl és akkor lépj ha biztos,hogy kellessz neki.Mert talán neki sem jó azzal a növel,ha veled csalja.DE kitudja.Sajnos a férfiakban nem lehet 100%-ra megbizni.
2010. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen én sem értem ,a pasikat néha!!

De olyan jó vele lenni ,ert NŐnek érzem magam mellette!!

Nincs tabu a szexben semmi!!

De komolyan!!

De ugy érzem ő a családját is akarja meg engem is néha!!

Csak fáj hogy csak a 2.vagyok leszek!!!

2010. aug. 28. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!