Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit változtassak, hogy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit változtassak, hogy jó legyek? (lent)

Figyelt kérdés

20 éves csaj vagyok, tanuló. bár sokan ha rámnéznek azt mondják hmmm. max. 15 éves vagy.

Míg a mai 15 évesek 20nak vagy annál többnek mutatnak.

A férfiak terén is szerencsétlen vagyok, szégyen- nem szégyen sosem volt pasim, párkapcsolatom. nem tudom hogy kezdjek neki, hogyan szerezzek.

nem vagyok bulizós tipus, inkább itthon ülök, ezért a baráti listám is keservesen keskeny.

emmiatt kérek tanácsot tőletek, ebben a korban miként vágjak bele, hogy semmi téren ne maradjak egyedül? így elég rossz, de nem találom az utat, ami kivezethetne.


2010. aug. 28. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

20 évesen pedig 25-nek. Szerintem a Te eseted a jobbik.


Beszélhetsz velem is:P


21/F

2010. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Látod már vannak is jelöltek:d Nem vagy túl zárkózott??:)
2010. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

23:03 - valószínűleg az vagyok.

az internetes ismerkedések nem az én típusomra vallanak, már volt részem belőlük, de max. 1 randi sült ki, több semmi :))

2010. aug. 29. 08:58
 14/14 anonim válasza:
23:03-as vagyok.Én is zárkózott vagyok sőt néha azzal hülyéskednek a barátaim hogy antiszociális vagyok:D Dehát ilyennek is kell lenni:DNe akarj ilyen görcsösen pasit keríteni:D És ha egy fiú ismerkedni akar veled csak legyél laza, add magad és feltétlenül érezd jól magad:D sok szerencsét:D
2010. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!