Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülyeséget csinálok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeséget csinálok?

Figyelt kérdés
Még tavaly ősszel szakítottunk, és most írt, hogy nem lenne.e kedvem találkozni vele, és én beleegyeztem. Tlán ténylge nincs abban semmi, ha találkozunk, de nem vagyok benne biztos, hogy ez jó ötlet...
2010. aug. 28. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mi meg honnan tudjuk? találkozz nyugodtan és ha rossyul sül el, akkor hülyeséget csináltál. ezen sztem ugysem lehet változtatni
2010. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mit érzel? igen vagy nem? ha egy kicsi ellenszenvet is érzel, akkor ne tedd!

sokszor a legkönnyebb kérdésre a legnehezebb választ adnod magadnak...nincs mit veszítened

2010. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát... most én nem tudom,hogy te mit akarsz :/

Csak barátság, vagy megint komolyabbat.. ezt neked kell eldönteni!

Csatlakoznék az első válaszolóhoz..

2010. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!