Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én értem, mit miért csinálok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én értem, mit miért csinálok, mások nem. Szóval: nem értenek a lányok, és beképzelnek minden hülyeséget maguknak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazság szerint egy lány sem értette a reakcióim a dolgokra. Mindegyik azzal jött, hogy "tönkretettem" őket, meg "kikészítettem" őket. És ezt nem értem.
2010. febr. 23. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

szurd le magad b2zd meg

KOCSOG vagy

2010. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "tönkretettem" és a "kikészítettem" szavak elég súlyosak.. Valószínűleg nem ok nélkül vágták hozzád őket.. Gondolkozz el azon, hogy mivel érdemelted ki ezeket. Ha nem jössz rá, mondd el, hogy mik voltak és majd én eldöntöm, hogy rászolgáltál e :D
2010. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

18:43 - Ilyen agresszívan udvarolsz nekem, kicsi csődör?

18:45 - Mondjuk nagyon szeretem őket. :)

2010. febr. 23. 18:46
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem a 18:45-ös wagyok...

de lehet h túlságosan is szeretted őket!

én nem bírnám elwiselni ha a barátom egy nyálgépként rohanna utánam,és minden lépésemről tudni akarna...

én is kikészülnék...

2010. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet, de ilyen "minden lépésről tudni akarok" dolgot is kaptam már meg. 15 éves vagy?
2010. febr. 23. 19:14
 6/14 anonim ***** válasza:

18:45ös vagyok.. Nem tudom, hogy itt vagy e még, de azért próbálok segíteni.. :P

Amikre én ezeket mondanám: -megcsalás -ha nem becsül meg eléggé -tiszteletlen -elviselhetetlen dolgaival próbál rám hatást gyakorolni -próbál megváltoztatni -több vasat tart a tűzre - olyan dolgai, vagy káros szenvedélyei vannak, amivel saját magát teszi tönkre, és látva a "pusztulást" ez engem is kikészít -beképzelt, és azt mutatja, hogy ő akárkit megkaphat, ezért becsüljem meg, mert ő a "nagy ember" -túlságosan rám mászik: ha fél óra eltelik és nem volt közöttünk semmi kommunikáció vagy kapcsolat pánikba esik


Egyébként a legegyszerűbb módja a dolgoknak annyit elvárni a másiktól amennyit ő elvárhat tőlünk.. És úgy viszonyulni hozzá, ahogy ő viszonyul mihozzánk.. Én legalábbis ezt teszem általában. :)

2010. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Oké, lássuk, nálam ilyesmiket.

megcsalás? nem volt.

nem becsül meg eléggé? megbecsülöm, sőt.

tiszteletlen? nna ezt fejtsd ki, hogy mire gondoltál ezalatt.

elviselhetetlen dolgaim? néha vannak.

megváltoztatni? azt nem, de felnyitni a szemét, igen.

több vas? kizárt.

káros szenvedély? az nincs.

beképzeltség? nem.

rámászás? hát ha már napok óta nincs kommunikáció köztünk, akkor kezdek egy kicsit rosszkedvű lenni.

Szóval kb. ezek vannak.

2010. febr. 23. 20:23
 8/14 anonim ***** válasza:

tisztelet- Hát az, hogy nem veszed semmibe.. Tiszteletben tartod a döntéseit, az elhatározásait..

Mit értessz az alatt, hogy felnyitni a szemét? Lehet itt a bibi..

2010. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem,14 wagyok.:)

(19:09)

2010. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

21:01 - Áááh, éreztem. :) Szőke, kék szemek, öhöm "nagy szív" ;)?

20:57 - És ha az, amiben hisz, hazugság? És ha nem látja be, hogy hibázik, én pedig, talán picit erőszakosan, de próbálom jó útra terelni? Úgy értem, felad valamit, amit nem kellene, annak hisz, akinek nem kellene?

2010. febr. 23. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!