Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Lehet oltani hogy egy 15 éves kis éretlen hü.lye vagyok de ezt én is tudom.Az a helyzet hogy van egy barátom,holnap lennénk 1 hete együtt.Kemény-_-" De rájöttem hogy mégsem szeretem.Ugyanez volt előző barátommal is.2 hét után dobtam.Azt hittem mind a 2-nél hogy szeretem de rájöttem hogy mégsem.Személyesen meg nincs bátorságom elé állni.:(-_-" Rájöttem hogy nekem nem kell most pasi.Nincs szükségem rá.Mit tegyek?
2010. aug. 28. 16:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mutasd be neki valamelyik baráződ akvel talán félrelépne. s majd utánna ő szakitana. ha nem , akkor szakíthasz vele, mert "megcsalt". s ő nem lesz talán depis mert nem marad egyedül.
2010. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóhoz:

Te tiszta hülye vagy -.-'

2010. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
most miért? tudod mien rosz a szerelmi bánat? nagyon. ez csak egy furmányos aranyos csapda. a lepattintot barát nincs megbántva ha bejön a terv. hiii!
2010. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!