Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Lehet oltani hogy egy 15 éves kis éretlen hü.lye vagyok de ezt én is tudom.Az a helyzet hogy van egy barátom,holnap lennénk 1 hete együtt.Kemény-_-" De rájöttem hogy mégsem szeretem.Ugyanez volt előző barátommal is.2 hét után dobtam.Azt hittem mind a 2-nél hogy szeretem de rájöttem hogy mégsem.Személyesen meg nincs bátorságom elé állni.:(-_-" Rájöttem hogy nekem nem kell most pasi.Nincs szükségem rá.Mit tegyek?
2010. aug. 28. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele.
2010. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ők szeretnek és te csak igy "átvered" őket az rohadt jó dolog velem is csinálták már :):):):)):) amúgy meg mondjad az alap szöveget mindenkinek bejön :D szal: Bocsi de ez nekem nem megy rájöttem hogy még nincs itt az ideje hogy összejöjjek valakivel mert úgy érzem hogy még nem állok készen 1 tartós kapcsolatra 15/F
2010. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
szted szándékosan vertem át őket?-_-"
2010. aug. 28. 16:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Odaállsz:

-Szivi, nem akarok most komolyabb kapcsolatot senkivel...

-Miért?

-Nem érzem magam érettnek hozzá (nagy szavak, vigyázz!!!)

-De én azt hittem szeretsz.

-Szeretlek, de csak mint barátot. Legyünk csak barátok (lehet megfejel, de benne van a pakliba)

Kb. ennyi

19/F

2010. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

dugasd meg magad vele, ha eddig még nem tetted meg.

holnap már ő fog szakitani.

2010. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megbánthatod, de enyhítheted azzal, hogy személyesen mondod meg, és hangsúlyozod, hogy nem akartad becsapni.
2010. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Az 1-2 hét az még az ismerkedős szakaszon belül van szerintem. Még talán nem is igazán kapcsolat, így megmondhatod neki, hogy mégse ő az akivel lenni szeretnél. De minnél hamarabb mond el neki mert csak rosszabb lesz.
2010. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem személyesen szakítani a lehető legrosszabb, amit tehetsz. állj elé és mond meg neki, hogy nem érzed úgy, hogy szerelmes vagy, maradjatok inkább barátok. nem vagytok régóta együtt, de tiszteld meg annyival, hogy személyesen szakítasz. ez a legkorrektebb, amit tehetsz.
2010. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A szakítás mindig azzal jár, hogy megbántod a másik felet. A kérdés csak az, hogy mennyire.


1 hét még nem annyira nagy idő, nem lovalhatta bele magát annyira, ha őszintén elmondod neki, hogy mit érzel, akkor biztos megfogja érteni.

2010. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát nem megbántani akarlak ...

De én szerintem te már akkor tudtad,hogy ez nem lesz jó mikor elkeztétek ... :S akkor minek hülyítetted 1 hétig is?:/

Én is 15 éves vagyok,de én elmondom az én szemszögemből,hogy mit csinálnék.

1.Nagyon fontos,hogy személyesen próbáld meg megmondani neki,semmi féle képpen ne sms-ben,msn-en,telefonba mert az nagyon bunkóság..Személyesen!

2.Mondd meg neki,hogy Te nem szeretnéd megbántani,de ez így nem mehet.Neked ez nem jó.És ,hogy nem szeretnéd "hülyíteni".

3.Ha lehet úgy mondd neki,hogy ne bántsd meg...

4.És beszéld meg vele,hogy te nem szeretnéd ,hogy rosszba legyetek-e miatt,és ,hogy Ő ezt hogy gondolja,hogy benne van-e ... :)

2010. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!