Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok vagy sem? (Bõvebb infó lent, fontos)

Figyelt kérdés
Nah,akkor kezdem a történet elején...Van egy legjobb barátom(volt/van,kiderül a továbbiakban,hogy hogy) aki lány.Gondolom idáig világos a dolog.Nem is votl semmi baj,megvoltam én a szerelemközeli érzéssel,természetesen úgy,hogy nem szólok neki róla,de...gondoltam sejtette...lényegtelen ez a része...Elvoltunk elég szépen,igen.Viszont.Két hete elmentem kirándulásra,egy szörnyen unalmasnak ígérkezõ kirándulásra szüleimmel...ot...megismerkedtem egy lánnyal,aki elsõre nem jött be,de mivel én korosztályom,így elvoltunk..és...nah...mostmár barátnõm...viszont...ennyi elég volt arra,hogy rájöjjek,hogy a legjobb barátomba vagyok szerelmes és nem a barátnõmbe....és háth...ezt elmondtam a legjobb barátomnak,aki állítólag azért,mert játszadozok vele véget akar vetni a barátságunknak...ezt miután feldühítettem aznap mikor hazajöttem a kirándulásból...meséltem neki...nah,a lényeg,hogy megkértem,hogy legyen õ a barátnõm,miközben már épp van egy(akirõl természetesen tud),de énõt nem szeretem...hanem...wah,a lényeg,hogy a legjobb barátomat akarom barátnõmnek,miközben már van egy,akit nem szeretek....
2010. aug. 27. 23:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Már eldöntöttem a kérdés feltevése elõtt,hogy szakítok "barátnõmmel"...csak egy kiránduláson való hirtelen érzelmi felindulás volt,ami arra volt jó csak,hogy bekattanjak és bevalljam a legjobb barátomnak,hogy szerelmes vagyok belé...és nem,nem bánom hogy elmondtam neki...az meg,hogy a barátnõm mellõl "füzöm"....ahogy a kérdésben is mondtam,én gondoltam,hogy kedves 23:49,23:50 sejti,hogy nem csak szimpla barátságot érzek iránta...úgyhogy nem hirtelen ötlet votl,hogy nah,rontsam el a barátságot és próbáljak meg többet...a kérdés arról szól,hogy szemét vagyok-e vagy sem...jelenlegi barátnõm szempontjából igen,mindenképp...hazug,szemét,kétszínü, s**gfej,aki hazudott amikor azt modnta,hogy szereti...és evvel tisztában vagyok...viszont ahogy elöttemis mondták,az érzéseim ellen nem tudok tenni...úgy éreztem és érzem,mintha megcsaltam volna a legjobb barátomat avval,hogy barátnõm van...és ez így nem helyes...de...ha minden igaz,akkor nemsokára találkozunk...
2010. aug. 28. 01:38
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A tetteidért viszont felelős vagy. Nem elég, hogy a fejedben szabad vagy, a barátnődnek is tudnia kell róla.
2010. aug. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

WoW.

Micsoda kalamajka a gyk.-n...

és sikerült már megoldani?

2010. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!