Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok vagy sem? (Bõvebb infó lent, fontos)

Figyelt kérdés
Nah,akkor kezdem a történet elején...Van egy legjobb barátom(volt/van,kiderül a továbbiakban,hogy hogy) aki lány.Gondolom idáig világos a dolog.Nem is votl semmi baj,megvoltam én a szerelemközeli érzéssel,természetesen úgy,hogy nem szólok neki róla,de...gondoltam sejtette...lényegtelen ez a része...Elvoltunk elég szépen,igen.Viszont.Két hete elmentem kirándulásra,egy szörnyen unalmasnak ígérkezõ kirándulásra szüleimmel...ot...megismerkedtem egy lánnyal,aki elsõre nem jött be,de mivel én korosztályom,így elvoltunk..és...nah...mostmár barátnõm...viszont...ennyi elég volt arra,hogy rájöjjek,hogy a legjobb barátomba vagyok szerelmes és nem a barátnõmbe....és háth...ezt elmondtam a legjobb barátomnak,aki állítólag azért,mert játszadozok vele véget akar vetni a barátságunknak...ezt miután feldühítettem aznap mikor hazajöttem a kirándulásból...meséltem neki...nah,a lényeg,hogy megkértem,hogy legyen õ a barátnõm,miközben már épp van egy(akirõl természetesen tud),de énõt nem szeretem...hanem...wah,a lényeg,hogy a legjobb barátomat akarom barátnõmnek,miközben már van egy,akit nem szeretek....
2010. aug. 27. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
nem vagy szemét, de a b.nőddel,előbb szakíts, és értékelhető,hogy bevallottad az érzelmeid, a legjobb barátod meg nem volt annyira felkészülve erre, hagyj neki időt (: lehet ezek után szóba se áll veled, de hát kitudja.. különbözünk:D sok szerencsét (:
2010. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
ez nem szemétség, így egyenes. hajrá :)
2010. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dollymelyo ***** válasza:
68%
szerintem se szemétség de télleg szakits a barátnőddel és csak azután a többi((:
2010. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igenis szemétség, mert nem így volt..mindig beleszóltál, ha véletlenül megismert valakit azután meg azt allítottad, hogy félreértett..és mielőtt elmentél szinte bevallottad neki azután meg hazatértél egy barátnővel és azt mondtad h az már majdnem szerelem..és a lányt vádoltad, hogy ő küldte a jeleket..szemét disznó vagy és ha lepontozol megöllek:P
2010. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

jah és nem kérdezted meg tőle hanem kijelentetted, hogy már túl vagy rajta és már nem lehet semmi..

szemét..

2010. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem egyáltalán nem vagy szemét.Nem irányíthatjuk,kibe szeretünk bele!S mindenki a saját érdekei szerint cselekszik.Nincs ezzel baj,amíg egyenes vagy,és őszinte.Szerintem.
2010. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Itt a másik nézõpont,annyi,hogy az én kommentemet is vegyétek figyelembe...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. aug. 28. 00:07
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Elolvastam a "másik nézőpontot" és a következő a véleményem:


Az van, hogy ti szerelmesek vagytok egymásba, és talán magatoknak sem vallottátok be eddig. Itt az ideje, hogy mindent tisztázzatok! Fejezzéktek be egymás és magatok hibáztatását, és legyetek boldogok! Minden jót!

2010. aug. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szakíts a barátnőddel, ha szerelmes vagy, úgysem kell más lány.
2010. aug. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sem venném komolyan azt, aki a barátnője mellől fűzne.
2010. aug. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!