Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha egy fiú törölne titeket az iwiw-ről az ismerősei közül és elküldene titeket melegebb éghajlatra, hogy reagálnátok ha visszajelölne A, semmit nem jelent az adott fiú, nem tetszik és semmit sem akartok..B, tetszik az adott fú és gyengéd érzelmeket tápláltok irányába.


Előre is köszönöm a választ.


2010. aug. 27. 15:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

azt mondom, hogy visszaigazolás után midnenképpen neki kell lépnie. aztán ha nem jön be nekem elküldöm, ha bejön még tud javítani a helyzetén és akármi is lehet, de ahoz előbb be kell látnia hogy marha volt.

egyébként persze az sem mindegy hogy min vesztetek össze és hogy mennyire sértett meg, de nagyvonalakban ennyi.

2010. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

na mostmár elvesztettem én is a fonalat:D

szval. randiztok, ő megsértődik, töröl. Megbánja és visszajelöl, te pedig már visszautasítottad egyzser? vagy hogy jön ideh ogy téged vádol?

2010. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Szóval ha csak szórakoztál volna a sráccal és nem jönne be neked nem rendítene meg az hogy törölt az ismerősei közül és

elküld a francba...és nyilván ha nem akarsz tőle semmit visszautasítás keretében nem igazolod vissza.

2010. aug. 27. 15:36
 14/18 anonim ***** válasza:
ez az iwiwes világ csak megnehezíti a dolgot. Jelölj szépen vissza neki, majd beszélj vele hogy te valójában nem akarsz tőle semmit, rájöttél hogy nem vagytok egymásnak valók.
2010. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ha a srác ezek után megírná, hogy komoly kapcsolatot szeretne és hosszú távra tervez veletek akkor elküldenétek a francba?
2010. aug. 27. 15:48
 16/18 A kérdező kommentje:

Igazából a fiú vagyok és kíváncsi vagyok, hogy ezek után ha visszajelölöm a hölgyet akkor elfogadja-e a jelölésem.

Töröltem ismerösök közül és durván elküldtem a francba, mert szerintem végig hülyített engem a randik alatt és szerintem nem tetszem neki. Szóval ha visszajelöl akkor tetszem?

2010. aug. 27. 15:58
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyik esetben sem állnék szóba vele. Bocsánatot kérni e-mailben is tud.
2010. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak hülyített akkor eglsz más a szitu. Viszont ne akarj hosszútávú kapcsoaltot egy nővel, aki hülyített. Én visszajelölnék de csak mert számomra semmit nem jelent az iwiw. Szerintem hagyd azt a nőt, nem érdemel meg ha hülyített.
2010. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!