Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

ha a halálba kergetnétek egy embert? mármint, először csak szórakoznátok azon, hogy teper a srác, de valamiért régen unszimpi volt, és egy kicsit szórakoztok...

és ez a kis szórakozás oda fajul, hogy a fiú meghal (mivel mindent egy lapra tett fel, és értetek rajong)? tehát, hogy olyan talajra tévedtek, ami számára nagyon kínos, és úgy érzi, emiatt egész életére meg lesz bélyegezve, így már kínjában nem lát kiutat, csak hogy meghal?

ilyenkor mit éreznétek?

mert ugye felszínesek lennétek, és azt hinnétek, á, ez úgyis csak "szórakozik"... meg á, ez úgyis kibírja, ez ilyen kemény gyerek - de voltaképp olyan érzékeny a srác, mint a krokodil tojáshéja...


2011. szept. 5. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak fel akarja hívni magára a figyelmet, ha máshogy nem megy, akkor úgy, hogy a halálával fenyegetőzik, pláne, ha tudja hogy egy kis bűntudatod is van miatta
2011. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
és ha TÉNYLEG meghal? akkor mi lesz?
2011. szept. 5. 21:53
 3/20 menta34 ***** válasza:
100%

Ne legyél hülye!!!!! Ilyen gondolatokkal azonnal beszélj valakivel, szülővel, haverral akárkivel, hogy rázzon már fel. Nem tudom hány éves vagy, de biztos bőven 30 alatt. Én is voltam elkeseredve fiatalon, de megérte bevárni a 30-at, várd meg te is! :)

(F/34)

2011. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mármint úgy érted, hogy megöli magát bánatában? Nem tudom, hogy mit kéne gondolniuk a csajoknak ilyen esetben. Egy kapcsolatot nem lehet arra építeni, hogy az egyik fél öngyilkos lesz, ha nem jönnek össze.


Ha ez a bizonyos srác Te vagy, akkor sürgősen ossz le magadnak két pofont és vedd észre, hogy az élet nem csak egy lányról szól. Majd találsz magadnak mást, addig meg foglald el magad valamivel.

2011. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor más baja volt. Egy visszautasításba NEM LEHET belehalni.
2011. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el jártam egy sráccal 2hétig. Félév múlva elkezdett gonosz szövegeket küldözgetni nekem az interneten,így megszakítottam vele minden kapcsolatot.1év múlva barátnője lett és jól kijötek egymással.Még 1 év múlva pedig a srác olyan sz*rul volt,hogy öngyilkos lett.Azt hittem nem hiszek a fülemnek mikor meghallottam a hírt :( Nagyon nagyon sajnáltam a barátnőjét, hogy ez történt vele. Szerintem ilyet nem lehet feldolgozni.Bár velem már 2éve nem beszélt a srác,mégis nagyon megrázott a dolog....

Ez az egyik.


A másik pedig, az, hogy muszáj felfogni,hogy az életed értékes,és nem lehetsz annyira önző ,hogy így akarsz visszavágni másoknak. Meg kell tanulni kiállni magadért,és elmondani , ha valami nem tetszik, megbeszélni,kibeszélni a problémákat. Ne folytsd el az örömöd, de a bánatos sem! Gondolj a családtagjaidra...

Ja és undorító ocsmány dolog másoknak azzal fenyegetőzni, hogy kinyírod magad... Gondolj bele, másoknak ez hogy esik!

2011. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Az öngyilkosság soha nem megoldás semmire, főleg nem egy csalódásra. Aki pedig olyan hülye, hogy emiatt kinyírja magát, azért nem kár. Az evolúció kiszűri az idiótákat és az életképteleneket.
2011. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mi lenne ez a szórakozás? Megveretés, megalázó álhírek terjesztése vagy az egyszerű "nem", ami századszorra egy kicsivel nyersebb lesz?
2011. szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

az öngyilkosság nagyon önző dolog, gondolj másokra is!

ő egy lány, lehet úgy tűnik, ő az igazi, de hidd el, kapsz másat! nem éri meg...

2011. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Én is voltam hasonló helyzetben. Felvett egy ismeretlen fiú msn-re, és hát távolról sem volt az esetem, meg nagyon messze lakott tőlem. Néha beszéltem vele, ha írt, de nem szerettem volna kapcsolatot vele. Egyszer azt mondta, hogy tudja a címemet, és eljön hozzám, mert szeretné ha összejönnénk. Én pedig megmondtam neki, hogy ne jöjjön, mert nem szeretnék tőle semmit. Erre azt írta, hogy őt senki nem szereti, és ha én is elküldöm, akkor felakasztja magát. Könyörögtem neki, hogy ne tegye, de csak azt hajtogatta, hogy ő bizony megteszi. Aztán eltűnt msn-ről. Én meg szörnyen éreztem magam, hogy mindez az én hibám, és mi van ha tényleg megteszi. Sokáig nem láttam őt az msn-en, majd megtaláltam az egyik közösségi oldalon, és kiderült, hogy van barátnője, és tök jól elvannak, úgyhogy nem értem mire volt ez a nagy fenyegetőzése...az ilyen dolgokat nem lehet egytől egyig komolyan venni. Szerinted, akiről Te írtál, az képes lenne véget vetni az életének?
2011. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!