Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha egy fiú törölne titeket az iwiw-ről az ismerősei közül és elküldene titeket melegebb éghajlatra, hogy reagálnátok ha visszajelölne A, semmit nem jelent az adott fiú, nem tetszik és semmit sem akartok..B, tetszik az adott fú és gyengéd érzelmeket tápláltok irányába.


Előre is köszönöm a választ.


2010. aug. 27. 15:22
1 2
 1/18 Foorty ***** válasza:
A vagy B? döntsd el... ha ez megvan akkor már a választ is tudod
2010. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én tudom melyik variáció áll fenn....de a kérdés nem ez hanem hogy ki mit tenne.
2010. aug. 27. 15:25
 3/18 Foorty ***** válasza:
Itt a kérdés az, hogy TE mit teszel!
2010. aug. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
hát különösebben nem érdekelne. ha az ismerősének akar iwiw-en, akkor visszaigazolom a jelölését, de nagyívből leszarnám az egészet. attól, hogy iwiw-en ismerősök vagyunk, az még nem jelent semmit.
2010. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

visszaigazolnék neki, és megvárnám mi a szándéka.

amennyiben jelentkezik később:

A, elmondom neki hogy semmit sem akarok tőle

B, ráveszem hogy észrevegye hogy bunkó volt, utána meg majd meglátjuk :)

2010. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod visszaigazolnád de után tennél rá magasról? Nem foglalkoznál a sráccal tovább és nem akarnál hosszú távú kapcsolatot vele ezek után?
2010. aug. 27. 15:29
 7/18 Funktasztikus ***** válasza:
én most egy csajjal csináltam ezt myvipen jol öszzevesztünk.....még sztem nem látta hoyg nem vagyok az ismije sajnos a lánynak nem jövök be:Smár volt máskor is ilyen irtam enki 1 hónap után egy levelet ö jelölt be....de megint sözzevesztünk szoval töröltem kiváncsi leszek a reakciójára
2010. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egy "vagy" hiányzik a két lehetőség között. Ezért nem volt túl értelmes a kérdés.

Egyébként fiú vagyok, úgyhogy nem válaszolhatok :(

2010. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

nem értem a kédést, hiányos az alapvető sztori...nem irod le benne h hogyan viszonyulunk alapvetően a sráchoz...

mert ha nem tetszik akkor nyilván semmit nem jelent az adott fiú, nem tetszik és semmit sem akarok, ha meg olyan srác töröl meg jelölget aki bejött, akkor kicsit megriadok, de gyengéd érzelmeket táplálok irányába!


amúgy van barátom, szóvl más nem jön be,ezért A.

14Ł

2010. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Elnézést lehet nem voltam pontos bocsi....szóval a srác töröl iwiw-ről és elküld, hogy többé látni sem akar téged( előzmény udvarolt neked, randik) azután megbánja és visszajelöl, de amikor elküldött akkor bevádol azzal, hogy te csak végig szórakoztál vele és neked nem tetszik,,,szóval visszajelöl...Ha igaza van a srácnak és teszel rá magasról nem akarsz tőle semmit akkor visszaigazolod a jelölést és vagy nem és elküldöd te megszakítasz vele minden kapcsolatot...ha nem tetszik és a srác jól gondolta.
2010. aug. 27. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!