Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek jogosan vagyok ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek jogosan vagyok ki?

Figyelt kérdés
Megtaláltam a barátom volt nőjének a cuccait egy dobozbanit van már legalább 6éve és n most találtam meg,kiborultam,szerelmes levelek..stb....egyedül az ő száma van bent a telójába,tartják a kapcslatot,mi tegyek,elmndjam ,hogy megtaláltam?számon kérjem?Mikor megláttam,azt hittem elájulk:'(
2010. aug. 27. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Irigylem a problémáidat.
2010. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kíváncsi vagyok mit szóltál volna ha ltod a közös képeit,olvasod,hogy szeretkeztek stb
2010. aug. 27. 13:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És? Félre volt téve egy dobozban, akkor meg kit érdekel? Vagy gondolod, hogy feljár oda könnyes szemmel szagolgatni a cuccokat?
2010. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Réti bubuzér ***** válasza:
Ne kotorássz más privát dolgai között.
2010. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A múltjához tartozik. Nem körbe van tapétázva a képeikkel, meg a leveleikkel a szoba, hanem egy dobozban van. Teljesen természetes, hogy megőrizte. Szerintem. Kész, vége, elmúlt, de mégiscsak egy szép emlék, miért kellene teljesen kitépni magából?

Nekem is el van téve egy dobozban a volt páromtól kapott összes levél, fénykép, stb. Lezárva, eltéve. A mostani párom megtalálta, és számon kért... Nem részletezném a válaszomat...

2010. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Carena ***** válasza:
Az én pasimnak is megvannak a 10évvel ezelőtti szerelmes levelek,képek! Azok emlékek! Nekem is megvannak! Mi ezt megis beszéltük,mikor megtaláltam. És igaza van,emlék! Most miért dobná ki? Volt itt csajruha,de azokat kidobtam! Levelek,képek maradtak. Tudom,hogy soha nem nézni azokat!
2010. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom fontos volt számára ez a lány, és nem szívesen dobja ki az emlékeket... Ezért egyszerűen berakta egy dobozba, és ott áll. Én nem értem ez miért olyan nagy bűn. El van téve kész. Nem jelent semmit csak ott van.. Ebből nem kell ilyen nagy ügyet csinálni.


3 éve van új párom, nagyon boldogok vagyunk, mégis van a fiókban olyan dolog ami a volt barátomhoz kapcsolódik. Ráadásul senkit nem zavar... Néha amikor pakolok elő kerül, de semmi extra nem jut róla eszembe. Úgy kezelem mint bármilyen más dolgot.

2010. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

* ma 13:16 vagyok


Az kimaradt, hogy ezen ne rágódj, teljesen feleslegesen pörgeted az agyad ezen, nyugodj meg! :)

2010. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!