Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan vehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan vehet egy 25 éves lány egy 21 éves srácot?

Figyelt kérdés
Én vagyok a srác. Kezdem egyre jobban megkedvelni, csak nem tudom,h a korkülönbség nem-e árthat a kapcsolatunknak.
2010. aug. 27. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

ha számítana a kor én sem egy 32 éves nővel lennék

komolyan vehet téged, ha úgy adod elő magad és nem juttatod eszébe a korkülönbséget, mert sajnos ez a nőknél jobban számít, mint a férfiaknál


26/F

2010. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy 24 éves barátnőm, én 20 vagyok. Idővel azt mondta, hogy majd amikor eljönne az ideje, hogy ő gyereket is akar nemsokára, azt biztosan nem akarnám én 21 vagy 22 évesen, nem hinné hogy ez lenne az én életcélom. És igaza volt így utólag is visszagondolva. Most egy 25 éves lány benne van hogy randizzunk, de nem tudom jó ötlet lenne-e...? Tudod, pár év elteltével majd az ember rájön, hogy a legjobb választás ha nincsen nagy korkülönbség a párok között, és jobb esetben a nő a fiatalabb. Majd 40 évesen nem mindegy, hogy egy 45 éves feleséged van, vagy egy 35 éves!
2010. aug. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fülünyúl ***** válasza:
Igen, veheti komolyan, ha az a 21 éves srác is komolyan gondolja és ennek egyértelmű jeleit adja.
2010. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A helyzet az,h az exbarátnőm aki 25 éves egy 21 éves "srácra" cserélt le. A véleményem szerint igen gond lesz, árthat a kapcsolatnak. Nem egészséges ha a hölgy javára van a korkülönbség. Komoly kapcs nem hiszem,h lesz belőle de egy kaland simán ha szimpatikusak vagytok egymásnak. Bár lehetnek kivételes esetek.
2010. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Uccsó :D


Csak azért mondod ezt, mert pont egy ilyen párosítás miatt vagy egyedül :P

2010. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Uccsó,

jaja van benne valami :) De amúgy is így gondolom, bár az ő helyzetükben nem csak a korban van különbség... meg ez nem is ennyire egyszerű. :)

2010. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom,h nálad így alakult. Reménykedek, aztán meglátjuk:)
2010. aug. 30. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!