Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy "casanova" fiú majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy "casanova" fiú majd egy évig kitart egy lány mellett, akkor komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
NEM járnak. A srác szereti fűzni a lányokat, de pár hónap után megunja. Ezzel a lánnyal viszont már egy éve szépen beszélget, a tisztesség határain belül flörtöl és szemlátomást tetszik neki. Arra lennék kíváncsi, hogy az ilyen fiúknak az egy év még benne van-e a játszadozás kategóriában. Köszi :)
2011. jún. 9. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Mindenki párra vágyik. A hóditásokba is bele lehet fáradni.
2011. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem.

Ha a lány elkezd majd járni vele, őt is meg fogja unni.

Csak azért ilyen érdekes, mert még nem kapta meg.

2011. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác játszadozni akart a csajjal,de ha csaj nem hagyta magát,a srác lehet hogy megszerette.A csaj jól is teszi,mert a férfiak máshogy néznek arra a lányra,akiért meg kell harcolniuk,akármilyen casanova is lehet.
2011. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De a fiú tényleg csak flörtölt, és azt se olyan durván, hogy le kéne állítani. Randira még soha nem hívta, tulajdonképpen nincs mit visszautasítania a lánynak.
2011. jún. 9. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha akart volna többet akkor már tett volna érte. 1 év még udvarlásnak is sok
2011. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
értem is harcolt egy ,,casanova,,típusú srác,1hónapig,majd összejöttünk és rá pár hónapra szakítottunk...nekem ő volt az első komoly kapcsolatom,én is neki...ők is lehetnek szerelmesek,de én még egyszer átgondolnám hogy összejönnék e ilyen típusú sráccal...
2011. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos hogy sok,az én férjem másfél évig fuzott mire beadtam a derekam.nem tudok olyat megcsókolni akit nem szeretek,és hamar sem szeretek bele senkibe.
2011. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Exem is ilyen. 3 hónapig fűzött, mire beadtam a derekam, aztán 1,5 év után egyszerűen csak lapátra tett és újabb hódításokba kezdett. Nem hinném, hogy megváltoznak az ilyen emberek. Akinek ez benne van a vérében nem sokáig bírja a kötöttséget.
2011. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18:53-sal teljesen egyet értek
2011. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!