Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátomnak van vagy 50-60 lány az msn-jén, más képeihez kommentel, meg kedveli őket (képeket) meg hasonlók? Lehet, hogy nem tervez velem komolyan, meg akar csalni?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy a lányok nagy részével még csak nem is beszél, amúgy sem arra laknak, amerre ő, így felesleges ezen kiakadni. -.-"
2011. júl. 14. 10:58
1 2
 1/14 napietus ***** válasza:
igaza van, felesleges ezen kiakadni. egy kapcsolat nem világtól elzárt, szerzetesi életmódot takar. illetve van, akiknél igen, ott csúnya vége is szokott lenni.
2011. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert az ember társas lény. Nem csak te létezel! El akarod tiltani mindenkitől?! az, hogy másokkal is beszél, nem jelenti, hogy meg akar csalni, csak annyit, hogy vannak barátai.Ez meg tökjó, legalább nem lóg a nyakadon folyton
2011. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Ne hallgass rájuk! Ha ezt hagyod meg fog csalni! Vagy te is csináld ezt meg rakj ki félmeztelen pasikról képeket és írd felé, hogy milyen tökéletesek stb. Kíváncsi leszek mit szól hozzá. Meg helyes pasik képei alá, hogy jaj de jól nézel ki (K) :D
2011. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1. Megbízol benne és kiderül hogy nem akart a lányoktól semmit, csak társaságra vágyott. A kapcsolatotok jóra fordul.

2. Megbízol benne és kiderül hogy nem vett komolyan és más csajokat keresett melletted. Akkor elszámítottad magad.

3. Nem bízol meg benne és kiderül hogy nem volt semmi rossz szándéka, de a bizalmatlanságod felülkerekedett rajtad és ez teszi tönkre a kapcsolatotokat.

4. Nem bízol meg benne és kiderül hogy valóban egy rossz ember, aki meg akart csalni és szerencséd volt hogy rájöttél.

2011. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) igazából az a gond, hogy ezeket a lányokat tudomásom szerint már régebb óta ismeri, mint engem, ezért nem mondhatom neki, hogy előttem még beszélhettek, utánam meg már nem, de akkor is bennem van az az érzés...hogy mi van ha...
2011. júl. 14. 20:27
 6/14 A kérdező kommentje:
mármint úgy értem ezt az "előttem-utánam" dolgot, hogy ameddig nem jártunk addig beszélhetnek, és amióta járunk, nem.
2011. júl. 14. 20:29
 7/14 anonim ***** válasza:

Hidd el ez nem jelent jót! Igenis meg kell neki tiltani hogy más lányokkal ezt vagy azt csináljon! Ha nem fogadja el mondd meg neki, hogy jó akkor neked is lesznek ilyen fiúk az életedben. Ha beleegyezik nem is szeret és jó mert időben rájöttél. Ha meg nem akkor jó mert nem fog más csajoknak írogatni ennyi.

Azok a kapcsolatok pedig mit gondolsz miért jöttek létre előtted? Ne legyél naiv! Velük akart összejönni csak jöttél te.. Nekem is volt olyan srác aki tudtam hogy akar tőlem valamit likeolgatás beszélgetés stb. Nekem nem kellett összejött lánnyal továbbra is besz velme és lefogadom hogy eldobná értem . Szóval ennyi erről!

2011. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az szép...mivel már egy éve együtt vagyunk :'(
2011. júl. 14. 21:09
 9/14 A kérdező kommentje:
Am tudok olyan lányról, aki tényleg kb. 200 km-re lakik tőle, de van olyan is, aki iskolatárs...lényeg a lényeg, hogy ez így mostmár akk el van b*szva.:/
2011. júl. 14. 21:13
 10/14 napietus ***** válasza:

jaj, nehogy hallgass a sok vészmadárra! aki ilyesmit tilt, az egyedül marad, vagy lúzerekkel jön össze (mivel ezt csak azokkal lehet megcsinálni).


mint már többször leírtam, volt élet a kapcsolat előtt is, és az nem = az aszketikus, bilágtól elvonult, szerzetesi élet folytatásával.

2011. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!