Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátomnak van vagy 50-60 lány az msn-jén, más képeihez kommentel, meg kedveli őket (képeket) meg hasonlók? Lehet, hogy nem tervez velem komolyan, meg akar csalni?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy a lányok nagy részével még csak nem is beszél, amúgy sem arra laknak, amerre ő, így felesleges ezen kiakadni. -.-"
2011. júl. 14. 10:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, nagyon jó pasi és ezt nem elfogultságból mondom, kapcsolatunk elején sokat járt bulizni meg akkor volt hogy néha csajok is voltak ott. Aztán megbeszéltem vele, persze nem egyről a kettőre ment! De sikerült nélkülem nem megy bulizni csak iszonyatosan ritkán és ha megy másnap mindent elmesél elejétől a végéig! Soha nem irosgatott más csajoknak eszébe nem jut másokat likeolgatni. És miért nem? Mert engem szeret és nem érdekli más lány! Ennyi! Én se likeolgatok egy fiút se.. Szóval egyértelmű hogy ez még az hogy nem akar elszakadni tőlük, és ha így marad egyszer átcsaphat ez a "barátság " szerelembe.

Te inkább ne higgy azoknak akik szerint ez normális! tudom vannak olyan fiúk főleg ma akik mindig likeolgatnak mindenkit, de ez egyértelmű hogy miért van... Legalábbis szerintem... De te tudod. Én mondom, hogy mondd el neki hogy fejezze be, mert ha nem kénytelen leszel te is valamihez folyamodni...

2011. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
ha féltékenykedsz nagy az esélye hogy szakítani fog...a fiúk utálják ha ellenőrzik őket, ha szeret úgysem fog megcsalni ha meg nem (akkor a sok lány msn,facebook nem számít) mert így is úgy is meg csal...
2011. júl. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van abban, hogy nem szabad féltékenykednem, mert mi van, ha ok nélkül teszem, és ha valakit ok nélkül vádolnak, az nagyon rosszul tud esni...Csak attól félek ha tényleg megcsalna, soha nem derülne ki, és hülyének nézne az, aki tud róla...na meg felmerült itt az is, hogy mi van, ha azokkal a lányokkal akart összejönni...én meg csak úgy jöttem...mondjuk eléggé megharcolt értem, de ha ez igaz lenne, az tényleg elég gáz lenne...
2011. júl. 16. 10:48
 14/14 anonim ***** válasza:
De bírom a fiúk utálják hogy féltékenykedsz? Na de és ha meg ők féltékenykednek akkor mi van? Hidd el, ha te mész majd bulizni meg te likeolgatsz másokat mekkora hisztit fog levágni. Ha meg ezért szakít veled, hogy féltékeny vagy akkor nem is szeret. Ennyi
2011. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!