Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnyán megbántottam a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyán megbántottam a barátomat, aki lehet ezért nem marad mellettem, mit tehetnék, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés

ugyanis írtam társkeresőn egy srácnak, meg beszéltünk telefonon is.

ráadásul mindez a bnőm adatlapjáról, hogy segítsek neki

ill. már én sem tudom tudnék e kapcs-t építeni, mert semmi önbizalmam sincs.

és bármily kedves volt a srác, rádöbbentem, nekem nem kell más, csak ő!

őszintén elmondtam a páromnak, aki természetes, hogy haragszik, azt is megértem, ha nem marad mellettem.

úgy érzem nem tudok mit tenni, tudom, ha menni akar, el kell engednem, legalább ő legyen boldog.

de olyan jó lenne vele őszintén beszélgetni, elmondani mindent. pl nagyon szeretem őt (ami persze nem érdekli most)ráadásul kint dolgozik, és nagyon zavar, hogy én meg nem keresek semmit(azt is megértem, ha pénzesebb csaj kell neki!!)és hiányzik,a hangja, az ölelése, Mindene, vagy hogy lenne jó nekem a szex Vele, meg voltak menstruációs gondjaim, de már elmúlt(ezt sem mertem mondani)ráadásul makk egészséges vagyok, és szeretnék egy igazán normális kapcsolatot, ha lesz, egyszer családot.persze ha ezt ő nem akarja velem nem tudok mit tenni, mert olyankor mit lehet tenni?

a kérdés ha vége is lesz, amit el kell fogadjak, tudom az élet megy tovább, rendesen dolgozom, csak ezt a fájdalmat hogy lehet enyhíteni???

van ötlet?


2010. aug. 27. 07:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

meghallgatott, hisz nekem

csak úgy van vele, hogy mivel telon is beszéltem a sráccal, az biztos nekem jól esett

és igazán ez bántja

és ezért szakít

és olyanokat ír, hogy további sikeres ismerkedést

holott nekem nem kell senki!!!!

2010. aug. 27. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!