Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnyán megbántottam a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyán megbántottam a barátomat, aki lehet ezért nem marad mellettem, mit tehetnék, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés

ugyanis írtam társkeresőn egy srácnak, meg beszéltünk telefonon is.

ráadásul mindez a bnőm adatlapjáról, hogy segítsek neki

ill. már én sem tudom tudnék e kapcs-t építeni, mert semmi önbizalmam sincs.

és bármily kedves volt a srác, rádöbbentem, nekem nem kell más, csak ő!

őszintén elmondtam a páromnak, aki természetes, hogy haragszik, azt is megértem, ha nem marad mellettem.

úgy érzem nem tudok mit tenni, tudom, ha menni akar, el kell engednem, legalább ő legyen boldog.

de olyan jó lenne vele őszintén beszélgetni, elmondani mindent. pl nagyon szeretem őt (ami persze nem érdekli most)ráadásul kint dolgozik, és nagyon zavar, hogy én meg nem keresek semmit(azt is megértem, ha pénzesebb csaj kell neki!!)és hiányzik,a hangja, az ölelése, Mindene, vagy hogy lenne jó nekem a szex Vele, meg voltak menstruációs gondjaim, de már elmúlt(ezt sem mertem mondani)ráadásul makk egészséges vagyok, és szeretnék egy igazán normális kapcsolatot, ha lesz, egyszer családot.persze ha ezt ő nem akarja velem nem tudok mit tenni, mert olyankor mit lehet tenni?

a kérdés ha vége is lesz, amit el kell fogadjak, tudom az élet megy tovább, rendesen dolgozom, csak ezt a fájdalmat hogy lehet enyhíteni???

van ötlet?


2010. aug. 27. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én is ebben a helyzetben vagyok,,csak én srác vagyok,mar v 2 hónapja szakítottunk,de napról napra enyhébb a fajdalom

21f

2010. aug. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak varni tudsz,hogy enyhuljon magtol,ahogy az ido telik. annyit tehetsz,h folyamatosan nem ragod magad ezen a teman...megprobalod vmivel lekotni magadat,hogy azt vedd eszre a nap vegen lefekveskor,hogy uuu ma nem is gondoltam X/re...
2010. aug. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nehéz elengedni akit szeretünk. nagyon.

persze voltak problémáink

de csak most látom, hogy ezeken át kell lépni

csak most látom, hogy nekem nem kell más

csak most látom, hogy nem szeret(haragszik)

de lehet soha nem is szeretett(nem tudom)

de akkor is úgy hiányzik

szerettem volna vele mindent, normális életet, családot

habár úgy érzem ha ezért vége, soha nem is kellettem neki igazán

mert magamból kiindulva, ha elém állnának ilyennel őszintén én is kiakadnék, de én megbocsátanék, csupán, mert csak az őszinte, aki VALÓBAN megbánta, aki link, inkorrekt, az nem mondja el.sőt folytatja is az ilyesmiket.

ti megbocsátanátok ilyet?

2010. aug. 27. 08:21
 4/11 anonim ***** válasza:
nem bocsájtanám meg. "na takarodj, te ribanc"
2010. aug. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha csak levelezés volt, akkor szerintem megbocsát, ha szeret.
2010. aug. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A barátnődnek akartál segíteni? Akkor miért beszéltél a sráccal még telefonon is? Meg egy kapcsolatban általában a felek megbeszélik a gondjaikat bajaikat, ezzel is összetartva egymást, nem értem miét írod hogy nem merted elmondani neki ezt vagy azt...?! Talán mégsem volt olyan jó kapcsolatotok a részedről biztos nem hiszem nem bíztál benne annyira hogy el mondd neki, vagy talán "kapnál" ha mernél vele beszélgetni?? Meg ha csak ennyi volt az eset szerintem megtudnátok beszélni, ha a barátod még sem enged akkor talán átgondolandó hogy még mit nem csináltatok jól. Meg még nem is szakítottatok és már azon gondolkozol hogy felejtsed el?? Ha annyira szereted harcolnod kellene érte hiszen te nem csaltad meg(elvileg) őt... Szerintem már te nem akarod ezt a kapcsolatot. Ha igen akkor beszélgessetek.
2010. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fülünyúl ***** válasza:

Egyik előző kommentezőnek:

Ha szereti, megbocsájt neki? Ha valakit átvertek, még ha marad is, sosem lesz a bizalom a régi, és azt a régi bizalmat újra visszanyerni nem lehet. Ez a levegőben lebegő bizalmatlanság pedig rá fogja nyomni a bélyegét a kapcsolatra, ha az folytatódik, és kényelmetlen lesz mindkét fél számára.


Kérdezőnek:

Nincs rá recept, hogy ne fájjon. Hasonló fájdalmon mentem át én is és azóta nem találom a helyem az életben, ha gondolod, írj privátot és megbeszélhetjük részletesebben a dolgokat, hátha az én tapasztalataim segítenek neked, vagy enyhíteni tudják a fájdalmat.

2010. aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommenteket

de szerintem ha valóban gerinctelen lennék, találkoztam is volna, és a páromnak sem mondtam volna el

és azért nem tudtam vele őszintén beszélgetni soha, mert mindig veszekedést csinált belőle, elkezdett hibáztatni, és így már semmit nem mertem mondani

tudom a bizalom nehezen nyerhető vissza

de játszhattam volna a sunyit is, hogy nem mondom el

én ezt felvállaltam és vele a következményeket

nemsok mindenki lenne ilyen szerintem

harcolok érte, írtam neki, hogy szeretem, ne haragudjon, de elfogadom a döntését,(ha vége) mert nem tudok mit tenni, de tényleg

szerintem nem is lehet

a fájdalom ellen most dolgozom, lekötöm az agyam

köszönök minden tanácsot, tényleg megerősít

2010. aug. 27. 12:24
 9/11 A kérdező kommentje:

a bnőm nem talált senki régóta és már sírva hívott, ezért gondoltam

de most vele is megszüntettem minden kapcsolatot, mert haragszom, hogy ezzel az én kapcs-m megy tönkre

nem vagyok gerinctelen, nem pasizom!

a barátomat nagyon szeretem!

2010. aug. 27. 12:51
 10/11 anonim válasza:
Akkor mondd meg neki hogy nem magadnak kerestél valakit csak segíteni akartál a barátnődnek , lehet hogy csak "dumának" fog hangzani de muszáj neki megmondanod akkor is ha nem hallgat meg, ha meg így lesz akkor sajnos nem lesz más mint h véget érjen ez a kapcsolat hiszen te ennél többet érdemelsz, ha ennyire nem képes hogy végig hallgasson.
2010. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!