Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, mitől néz ki jól egy fiu?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mitől néz ki jól egy fiu?

Figyelt kérdés
Léci csak rendesek válaszoljanak
2010. aug. 26. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez attól függ hogy kinek mi tetszik! Izlések és pofonok!
2010. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz a választ
2010. aug. 26. 22:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a magabiztos kisugárzás a legfontosabb, a többi hanyagolható :)
2010. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Úgy kell kinézni mint én és akkor a lábad előtt hever az összes p!csa
2010. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És honnan tudjam te hogyan nézel ki? :)
2010. aug. 26. 23:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Hááátt ,hogy én hogyan nézek ki ? Arra nincs szó annyira szép :D Belső tulajdonságom: Kicsit jobb mint maga a maegváltó,de ő csak 2dik lehet mellettem :)

Am naggyából a külső: Szőke,zöld szem, kicsit izmos nem túl nagyon,mert a lányoknak nem mindig az jön ne ha olyan izmos vagy,hogy még a könyöködön is izom van :D

2010. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtetted,hogy kicsit büszke is vagy ám.:D
2010. aug. 26. 23:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, de sajnos elcsépeltnek fog hatni. Nem tudom. Sokáig azt hittem, hogy az tetszik, ha egy férfinak sötét haja/szeme van, nem túl hosszú, de azért nem is sorkatona stílusú frizurával. Egészen addig, amíg bele nem szerettem egy szőke hajú, zöld szemű fiúba, nem azért, mert külsőre megtetszett (a többiekbe sem ezért egyébként) hanem mert megszerettem, és miután megszerettem, már vonzott is. Azóta úgy gondolom, hogy nincs "ideálom", nem tudom, mitől néz ki jól valaki. Ha megismerem vagy jó benyomást tesz rám, az átlagos mértéknél jobban, akkor tetszeni fog. Nyilván a jó benyomásban van egy csomó olyan tényező is, amit nem lehet megfogni, nem egyszerű külsőség (viselkedés, gesztusok vagy akár illat, nem tudom). De nem igazán nézek meg férfiakat az utcán, sőt, a filmekben meg a neten sem. (20/n)
2010. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

23?10 vagyok

mondtam én,hogy szőke haj,zöld szem :)

2010. aug. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na jól van, kedves 23:10, azért akiről én beszélek, az nem te voltál. :D
2010. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!