Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jó pasik akarnak is tölem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó pasik akarnak is tölem valamit vagy csak szórakozni akarnak velem? (lent)

Figyelt kérdés

Amikor egy helyes , vagány srác elkezd velem flörtölni vagy valami akkor mindig megijedek, hogy csak szórakozik velem, és átakar verni, hogy utánna a haverjaival ezen röhöghessen.

Többen mondták már, hogy szép vagyok és csinos.De akkor sem érzem magam olyan szépnek, hogy egy fullos jó cuccokba járó és jó imidzsű pasi akarna tölem bármit is.

Én vagyok a hülye vagy jól látom, hogy csak nevetni akarnak rajtam?

L/16


2010. aug. 26. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nehéz válaszolni ha nem látunk :))
2010. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Barney Stinson ;) ***** válasza:
74%

Minden ember más. Van aki csak akar egy díszt maga mellé, akivel felvághat a haverok előtt, de van aki tényleg komolyan gondolja a dolgot. Egy megoldás van, próbálj megismerkedni vele. Úgyis rájössz, ha valami nem stimmel.(Vagy, ha nem, akkor is kételkedni fogsz és majd dobsz egy újabb kérdést ide.)


Nyomj egy hasznos választ erre :)

2010. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kis imidzsű fiúkkal nem állsz le?lehet ott hamarabb eredményed lenne.
2010. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem mondtam, hogy nem állok le azokkal

csak kérdeztem

Második válaszoló, köszönöm.Ment a hasznos:)

2010. aug. 26. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:
szia benne van a pakliba hogy csak át akar verni ez alatt azt értem h mondjuk csak szexet akarna . azt h rajtad nevetnének a haverjaival azt nem hinném :) maradjon megaa gyanakvás:dde szerintem ne görcsölj rajta hogy úristen jóska pista most mit akar :d ha meg csak szexet és nem akarod akkor elküldöd a pcsába :D majd jön a következő 21/f
2010. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!