Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sajnos a barátomnak el kell mennie egy másik országba tanulni szeptembertől az első félév végéig. :(

Szerintetek van esély rá, hogy ha visszajön minden úgy folytatódjon, mint mikor elmegy? Mert másoktól csak azt hallom, hogy úgyis vége lesz :( De én nem szeretném, és ő sem. Viszont azt mondta, hogy neki nincs joga megmondani, hogy én most addig ne pasizzak, és nem is fogja ezt mondani, néha viszont azt mondja be ne pasizzak.. és ettől is félek, hogy nem fogja elhinni, hogy nekem nem kell más, és nem leszek mással. Ti voltatok már ilyen helyzetben? Olyan rossz érzés, eddig hónapokon keresztül mindennap velem volt, most meg... :(

Ez rengeteg idő, nem bírom ki :(


2010. aug. 26. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha igazán szeretitek egymást akkor kibírjátok :)
2010. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a helyzetben vagyok :D vagyis az a része hogy abarátom külföldön van és egy évig csak párszor láthatjuk egymást! Ha ő sem és te sem akarod h vége legyen akkor ne legyen beszéljetek minden nap tartsátok a kapcsolatot ügyeljetek arra hogy ne távolodjatok el egymástól és a legfontosabb a bizalom... hidd el hogy működhet ha valóban szeretitek egymást. Viszont félő hogy azért mondja h nem tilthatja meg h ne pasizz mert azt várja hogy te is ezt mond neki vagyis legyetek ugymond nyitott kapcsolatban... igy viszont tutira eltávolodtok egymástól és ha hazajön lehet hogy teljesen más lesz mint akit megszerettél. Szóval beszéljétek meg h folytatjátok rendesen vagy legyen vége mert ezt csak igy lehet! sok sikert
2010. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Kefélj fűvel-fával és élvezd az életet.
2010. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kifogod birni

a szerelem csodákra képes engem például megtanitott várni!!

2010. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hupsz véletlenül emeltem ki a kérdést
2010. nov. 22. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Aham, persze, véletlenül :D


Mindegy.

Lényeg, hogy ki lehet bírni, de ápolni kell a kapcsolatot.

2010. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szindus ***** válasza:
Nekem is volt kint 6 hónapig külföldön a barátom. Nekünk mindenki azt mondta, nem fogom megvárni mert fiatal vagyok még. De megvártam. Szerintem ha nagyon szeretitek egymást, és megbíztok egymásban akkor menni fog.
2010. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én voltam már hasonló helyzetbe. Annyi volt a különbség, hogy nem tanulni, hanem nyári melóra ment külföldre. Én csak azt tudom tanácsolni, hogy legyél lelkiismeretes, türelmes és ha néha msn, skype vagy telózás közben feszült, unott a hangvétele toleráld, hiszen neki sem egyszerű épp úgy, mint neked! Kitartást!
2010. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

tényleg véletlenül :)

egyébként mégis visszajött hamarabb, és kibirtuk :D

2010. nov. 22. 20:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!