Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a munkám miatt feszült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a munkám miatt feszült vagyok a párommal, azon hogyan változtathatok?

Figyelt kérdés
már keresek másik munkát, de addig nem akarok felmondani, amíg nem találok másikat, mert nehéz anyagi helyzetben vagyunk, de már lelkileg és idegileg nem bírom tovább ezt a munkát. és nagyon sok a veszekedés a párommal is, és szerintem ezért nagyrészt. feszültebb és idegesebb vagyok, ő is. hogyan tudnék ezen változtatni? nyugodtabb lenni otthon?
2010. aug. 26. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Sport (izzasztó 30 perc akár minden nap), meditáció/relaxációs gyakorlatok. Egyél magnéziumot (áltában napi 1 tablettát ajánlanak, ami 100% bevitelt fedezi, de én pl 4et is megeszek és más is ha kemény időszaka van, nincs mellékhatása ha pl 4óránként veszel be, és jobban is alszol tőle) nagyon sok feszültséget tud oldani.

Ne nézz TV-t, inkább sétálj egyet, lehetőleg pároddal.

Mondogasd magadban hogy "Nyugodt vagyok! Nyugodt vagyok!" vagy "Megnyugszom!"... Nevetséges de működik.

2010. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jól hangzik ez a módszer, köszi. szoktam menni sétálni de párom nélkül mert utál sétálni. és esténként már fáradt hamar megy aludni, semmihez nincs kedve. a magnézium tabletta nagyon hízlal? mert sajnos nagyon hízékony vagyok, ezért kérdezem. most is az idegtől és a bánattól ettem állandóan, de már diétázom. köszi mégegyszer....
2010. aug. 26. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Az feszultseget lekell vezetni, mint latod, hogy nem lehet a masik szemelyen, tehat talald meg a modjat, de ugy, hogy nem a masik emberen vezeted le.

Tudatos eletmod!

Megkell tanulnod hasznalnod a belso erzekeidet fejleszteni, ugy hogy kozben lecsillapitod az elmedet.

Ezt lehet imaval es meditacioval, amit barhol eltudsz vegezni, akar utazas kozben is pl.

2010. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A magnézium nem hízlal. Semmi köze zsírszövetekhez. Viszont érdekesség, hogy sok gyógyszer, amitől jobb hangulata lesz az embernek, az indirekt hízlalhat, mivel ha nem idegeskedik az ember, akkor jobban csúszik az étel. De nem vagy gyerek, ne merjél több kanállal a tányérodba mint ami normális és garantáltan nem fogsz hízni.

Ja még amit ajánlok az a napfény ami lehetőleg a szemedbe jut. Ha épp módod van rá, gyalog az utca napos felén közlekedj, ha be süt a nap a lakásba, akkor oda ülj le tevékenykedni...

Lépcsőzz lift helyett, ellenőrizd hogy iszol-e elég vizet... Elég egyszerű kis tanácsok, de lényegében minden ami egészséges, az nyugodtabbá tesz!

2010. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A magnezium valoban jo, de lehet kapni Hangulatjavito teat, vagy nyugtato teat is, En pl. mindegyiket hasznalom, attol fugg mi van keznel.

Ezek a teak gyogyfuvek es egeszsegesek, patikaban, vagy dm-ben kaphato.

Enis voltam mar hasonlo helyzetben, s elmentem setalni es hideg-szeles ido volt, es En pl. a "fahoz" hasonlitottam Magam, hogy milyen egyenesen all, es kibirja ezt a vihar, a szelet, a hideget stb.

s Enis a termeszet teremtmenye vagyok, tehat Nekem is kikell birni az "elet" viharos napjait is, mert eros vagyok, mint a fa!

Vicces, de megnyugtato hidd el!

2010. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első és harmadik vagyok.

Még ami keményebb dolog, és levezeti a feszültséget, az az erőlködés! Én fiú vagyok, nekem könnyebb, de ha pl addig csinálsz fekvőtámaszt míg már érzed az égő érzést az izmaidban, míg már remegsz, akkor az sok feszültséget le ad. A fizikai fájdalom feszültséget old! Én pl a falba verem az öklöm ha nagyon feszült vagyok (ritka az ilyen), meglepően hatékony az intenzív fájdalom okozta lenyugvás. Ez egy instant, pár másodperc alatt segítő praktikám :)

2010. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tanácsokat, igyekszem megfogadni... a helyzet az, hogy én nem vagyok egy ideges ember, sőt. én szeretem a nyugalmat, a békét, nem szoktam veszekedni, ez csak az utóbbi 1-2 hónapban van. és biciklivel meg gyalog járok a meló helyre meg haza, és hétvégén meg szoktam tornázni. nagyon sok folyadékot iszom, sok zöld teát és próbálok minél többször zöldséges ételeket készíteni. ezért sem értem magam, hogy miért vagyok ilyen, pedig nem akarom bántani a páromat azzal, hogy "bekóstolom" dolgokkal, de ez csak úgy jön, ezt ő mondja. de köszönöm mégegyszer, megpróbálok többet sétálni és mozogni, sportolni.
2010. aug. 26. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!