Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoljak a legjobb barátomnak? Nagyon rossz a házassága.

Figyelt kérdés

Több mint 30 éve barátok vagyunk, szinte óvodás korunk óta. Én nő vagyok ő férfi, 34 évesek vagyunk.

Tudja, hogy egy bántalmazo kapcsolatból jöttem el 2 gyerekkel.

Az ő házassága is romokban. Két gyerekük van, a nagy 4 éves, a kicsi 8 hónapos. A felesége kihasználja, úgy beszél vele mint egy kutyával. Minden nap válni készülnek. De nem mer lépni a gyerekek miatt.

De naponta többször hív, és panaszkodik a feleségére. Nem tudja túl tenni magát, hogy az asszony fojtogatta, és ütötte. Pedig ő több mint 100 kg, a felesége felé akkora. Olyan jó lelkű srác. Ráadásul több hónapja nem szexeltek, az asszony nem akar. Éjjel nappal a családjáert dolgozik. Minden barátunk, mondta neki, hogy ennek nem lesz jó vége. Már alig eszik, kezd rámenni az egészsége. Minden nap sír.

Hogy segítsek neki, én nem mondhatom, hogy váljon el, nem akarom, hogy utána engem hibáztasson és rámenjen a barátságunk.

Tudja, hogy én is hasonló helyzetben voltam, azt mondta, hogy én lelkileg erős vagyok, amúgy nem vagyok.

Hogy segítsek neki, minden nap hív többször és csak panaszkodik.


2021. jún. 21. 12:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

20: "A feleség mindenhol híresztelné, ő lenne az áldozat,mi pedig a g3cik akik tuti összefeküdtek."


A feleségnek nem kell tudnia, hogy a férj kivel mit beszélgetett, mielőtt meghozott egy döntést.

Ha a feleség jelenleg tudja, hogy a férj rendszeresen panaszkodik a kérdezőnek, akkor teljesen mindegy, úgyis azt fogja képzelni, amit te írtál. Ha nem tudja, akkor pedig csak annyit kell kérnie a kérdezőnek, hogy ne említse senkinek, hogy ő javasolta ezt neki. Különben beszélhetne ezer és egy férfi ismerősével, barátjával, internetes fórumon névtelenül tanácsot kérhetett volna és ott is javasolhatták volna (ill. a szüleivel is beszélhetett volna, de itt pont az a baj, hogy ők nem szerették, nem törődtek vele).

A lényeg, hogy neki kell eldöntenie, ha válik, és utána ezt saját döntésként felvállalnia mindenki előtt - függetlenül attól, hogy korábban ki és mit tanácsolt neki.

2021. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!