Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves srác vagyok, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves srác vagyok, nagyon gáz lenne ha 13 éves barátnőm lenne?

Figyelt kérdés
Na a szitu a következő: A csaj a húgom osztálytársa jóba vannak és néha átszokott hozzánk jönni. Én nem nagyon ismerem, de már régóta tetszik. Eddig nem akartam lépni, mert nem tudtam mennyire érdeklik a srácok, de már látom hogy tesóm eléggé pasizik, sokat vannak együtt, gondolom ő is. Na a kérdés igazából úgy szólna, hogy neki mi lenne erről a véleménye? Szerintem én lennék az első barátja.Engem senki véleménye nem érdekelne, se haveroké, se felnőtteké, hogy túl fiatal, csak az övé és nem siettetnék semmit.
2010. aug. 25. 21:55
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Nem lenne gáz. Az én barátom 16 éves és nem zavarja, hogy 13 (1,5 hónap és14) vagyok. :)
2010. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. :) Sok sikert!
2010. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

ne hidd hogy te lennél az első barátja :D

én 11 évesen vágtam bele egy olyan kapcsoaltba ami 2 évig tartott aztán :D

szerintem próbálkozz be, aztán a többi már csak a kettőtök döntésén múlik. Ja és egy tanács: ne úgy állj hozzá hogy valamikor majd szeretkezni szeretnél vele mert vagy csalódsz vagy az fog lebegni a szemeid elött.

sok sikert!

15L

2010. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lenne gáz, én örülnék neki, ha lenne barátnőm...
2010. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nem
2010. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem gáz, és tökjól állsz a dologhoz.Lépj, és sok sikert! (Csak mondjuk ha tényleg nem érdekelne más véleménye, itt sem kérdezted volna meg, hogy gáz e.:P)
2010. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Funktasztikus ***** válasza:
igen ha ne érdekelne senkié akkor ezt a kérdést nem teszed fel:)sok sikert!képzeld én meg ha lehet séges egy 12 éves csajt akarok felszedni 14 éves létemreXD
2010. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
rendes aranyos cuki fiúk,mint te merre vannak?! *.* :)
2010. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, amúgy Vas megyei vagyok.
2010. aug. 25. 22:16
 10/20 anonim válasza:
nem gáz a mostani csajom 13 volt amikor elvesztette :)
2010. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!