Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha igazi szerelem volt, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igazi szerelem volt, akkor egyszer ugyis visszajön a másik?

Figyelt kérdés
Elhagyott a barátőm,..ennek már vagy 2 hete.... ha igazi szerelem volt,akkor valaha lehet ebből még kapcsolat?? Majd a sors eldönt mindent,es nem kell idegeskedni rajta??
2010. aug. 25. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ha elmegy és talaál mást akkor bisztosnemjon vissza még ha iga szerelem volt akkorsem :D
2010. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és ha talál magának mást,de rájön arra hogy a másikkal mégsem olyan jó?
2010. aug. 25. 16:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha igaz szerelem, eleve nem megy el a másik.
2010. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ok,de ha én bántottam meg őt,és ő nem birta elviselni azt amit tettem... és azt mondta hogy hagyjam hogy jelentkezzen...
2010. aug. 25. 16:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Igaz szerelem? Túl sok filmet nézel!
2010. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát te aztán elvagy magadnak :)) Sokan azt mondják hogy aki egyszer szeretett,az ugyis visszajön es ha a sors is ugyhozza
2010. aug. 25. 16:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt is sokan mondják, hogy eljön a szőke herceg fehér lovon.
2010. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként a tündérkék tanácsát is kikérhetnéd.
2010. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt mondják akik sokáig együtt voltak ( értsd:több éven át! )egyszer úgyis újra összejönnek.

Én 4 évig voltam a párommal, ugyanennyi év után újra találkozgatunk, de ez nem törvényszerű.

Nálunk nagy szerelem volt és tiszta, őszinte érzések és amikor vége lett is megbeszéltük miért szakítunk és mi az amit keres és én nem tusok megadni neki.

De ehez kell egyfajta érettség és hozzáállás.

És én azt vallom hogy ha valaki összeillik a másikkal akkor a Sors úgyis összehozza őket! Az ember mindig tudja ki mellett van a helye!

2010. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na igen én is ezen vagyok... köztünk is nagy szerelem volt... 5 honapig voltunk együtt... de rájöttünk hogy mind2 van hiba,de legtöbbnyire az volt a hiba bennem hogy tul naiv voltam..és a végére teljesen alá rendeltem magamat neki..Nem saját magamat néztem hanem megadtam neki mindent,mi közben én már szenvedtem a végén ő is.. de nincsen harag köztünk csak egyfalyta kötődés vagy mit tudom én.. szerelem volt,ami elmult egy idővel.. már nem voltunk egymásba szerelmesek.. már csak szeretet volt es kötődés ami nagy volt
2010. aug. 25. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!