Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mutatsam ki hogy engem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutatsam ki hogy engem a haverja érdekel? Mi lehet ez? Nemértem. :S (bocsi hosszú lett)

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác már majdnem egy éve és párszor már beszéltem vele.De mindig csak keveset.mert állítólag mennie kell.És mindig én írok rá..

És felvett msn-re a haverja akit látásból ismerek..mindig ő ír rám .Aztán beszélgettünk,bejelölt myvipen.facebbook-on..sokak szerint akar valamit.de nemtudom hogy tudja-e hogy nekem a haverja tetszik.

Hogy mutatsam ki hogy engem a haverja érdekel.?

Múltkor azon a helyen voltam ahol ők szoktak lenni.és ott bicikliztek...és kőrözgettek. engem figyeltek.

én nem tudom hogy mi lehet ez..

Mindketten néztek.de ha nem ebszéltek volna rólam akkor nem néztek volna mindketten.

De ha esetleg mégis beszéltek volna rólam. akkor tudná a srác hogy engem a haverja érdekel. És akkor nem lenne rámtapadva.

Töltött fel a netre képeket..mert eddig nem voltak képei.és van egy kép a srácról aki tetszik nekem .aztán rákérdeztem hogy ez a ...?

És aztomndta hogy igen.

De még csak meg se kérdezte hogy miért kérdezem..

segítsetek..

14/L


2010. aug. 25. 13:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
szval akkor a haverjától kérdezzem meg h bejövök-e neki?? (mármint annak aki nekem tetszik)?
2010. aug. 25. 19:00
 12/12 anonim válasza:
nah am add meg az msn címedet és akkor majd elmagyarázo hogy hogyan gondoltam mert sztem nem érted :D nehogy félresikerüljön xd
2010. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!