Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan lányok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akiknek tetszenek a hosszú hajú fiúk?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem meg nekem is hosszú hajam van.Nem vagyok rocker vagy ehhez hasonló.Normális ruhákat hordok,és igen a hajam is ápolt,csak éppen senkinek sem kellek.
2011. nov. 17. 18:55
1 2
 1/19 szamóca.. ***** válasza:
100%
inkább úgy mondanám hogy vannak olyan hosszúhajú fiúk akik tetszenek lányoknak.
2011. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nincs =/
2011. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem igen.Meddig ér a hajad?:)
2011. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Összefonva hát közepééig,szétengedve azért picivel hosszabb :D
2011. nov. 17. 19:01
 5/19 anonim ***** válasza:
ehh vágasd le
2011. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szamócánál a pont. Én alapvetően szeretem a hosszú hajú srácokat, de hozzáteszem, a rock zenét is, ha már a rockereket emlegetted.

De nagyon nagyban függ a dolog attól, hogy illik-e az illetőhöz a hosszú haj. Viszont a fő kérdésedre válaszolva: nem hiszem, hogy emiatt nem kellenél senkinek.

2011. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
4%
jajj az már gáz miért akarsz lány lenni?
2011. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok lány lenni,csak azt szeretem ha ilyen a hajam :D
2011. nov. 17. 19:12
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Az szép hosszú.:)Nekem derekamig ér.

Bár azt hozzáteszem,hogy rock zenét hallgatok,csakis azt,szóval szerintem minél hosszabb,annál jobb.

2011. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
IGEN ÉÉÉN *-* hosszú haj és ha emellé még kecskeszakáll is társul...ahw...bár hozzátenném, hogy rocker vagyok :)
2011. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!