Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megbocsájthatóbb?

Figyelt kérdés

A barátok köztből jutot eszembe szóval senki ne higgye hogy személyes cska kíváncsi vagyok a véleményekre :D


Szóval szerintetek melyik a jobb

- ha a párotok megcsal modnjuk szexuálisan is de elmondja


-vagy ha megcsal de max egy csók viszont mástól tudod meg.


Melyik a megbocsájthatóbb?


2010. aug. 24. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mind a 2 megbocsátható ha szereted őt, de sztem az első. elvégre őszinte volt hozzád, míg a B lehetőségnél még hazudott a csók mellett.
2010. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
egyik se!!!
2010. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

A verzió

De ha sexuálisan megcsal és volt olyan ügyes hogy bebiztosította hogy te ne tudd meg akkor az a verzió a legjobb, mert magának is örömöt okozott, neked meg semmi fájdalmat

2010. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

A megcsalás az megcsalás!


Bevallja nem vallja be teljesen mindegy a lényeg megcsalt ezért pedig nincs irgalom. Ha szeretett volna magával az istennel sem csal meg semmilyen körülmények között.

Ennyi. sírni meg nem kell, hanem gondolkodni kell mielőtt megcsal utána kár bánkódni. Késő bánat eb gondolat.

2010. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaja,nagyon sokra megy a gondolkodással,mikor olyankor nem is az esze vezérli...
2010. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem az esze vezérelte hanem a vágyai akkor viselje a következményeit....ráadásul miért sír? Aki azt állítja hogy szeret valakit aztán elkapja a bas.zhatnék és elmegy az esze annak hinné többé nem lehet. Legközelebb sem az esze irányítja majd hanem a vágyai? Megcsalja majd az embert 1 hét múlva is? Azt mondod nem tudja kontrollálni a viselkedését? Az régen gázos.
2010. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Undorító, gusztustalan, gerinctelen és nem találok szavakat hogy milyen egy mocskos dolog megcsalni a másikat! Teljes mértékben megbocsájthatatlan! Mindkettő! Én biztos hogy nem bocsájtanék meg még egy árva puszit sem. Ha engem válaszott és én kellek neki akkor ne csókolózgasson mással. Fujj! Rühellem ezeket az embereket.
2010. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

egyik sem az ik azért mert az ha elmondja ha nem undorító, a msik meg azért mert még arra sem képs h elmonja. ezek után ha csók ha kufirc nem tudnék bízni a pasiban igy ergo értelme sincs folytatni. jah és aki szer megtette megteszi mégszer. sajnos igaz a mondás..

21L

2010. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor egyetértünk nagyábol. Akinek párja van az valamilyen szinten elkötelezte magát és hűséget fogadott kivételek a nyílt kapcsolatok.
2010. aug. 25. 00:54
 10/11 anonim ***** válasza:
engem már csaltak meg, de én nem tartottam olyan fontos problémának a megcsalást. Persze hogy rosszul esett, de csak azért mert ilyenkor előjön az ember egója hogy csak vele kell foglalkozni. Ennyi
2010. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!