Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tanácsokat kérek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácsokat kérek?

Figyelt kérdés

Ma derült ki h a barátom 5 és fél év után megcsalt! oda volt nyaralni 2 haverjával siofokon, 9 napra..és összejött egy lánnyal, vele volt , és össze is feküdtek..

nem tudom mi tévő legyek.. a büszkeségem azt mondja h hagyjam el, a szivem azt h hátha nem teszi meg többet...

1 órája tudta meg hogy tudok róla, telefonon közöltem vele.. azóta semmi.. de telefonba is köpni nyelni nem tudott, és alemondta a mondandomat,aztán leraktam.. de hogy megcsalt az 100 %.. mondjatok vmit,segitsetek, a fájdalom öl meg...


2010. aug. 24. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
hagyd el.. ha 1 szer megtette töbször is megfogja
2010. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elöször is nyugodj meg és higgadtan kérdezd meg tölle hogy ez igaz-e. Beszélj vele,mert az is lehet,hogy egy pletyka.De ha bevallotta,hogy igenis megtörtént a megcsalás,akkor...én nem birnám,szakitanák.Sajnos nagy igazság,hogy aki egyszer megteszi,az megteszi többször is:( Fel a fejjel,gondolj arra,hogy lessz még jobb is,de ne hagyd magad átverni.
2010. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen .. a megcsalás biztos. probálok megnyugodni, de nagyon nehéz, mert szeretem.
2010. aug. 24. 20:43
 4/6 CukrosVirsli ***** válasza:
ha szereted ha nem Felejtőőőőős!!! eleve nemondta meg ÖÖÖÖ h mitcsinált,másik meg elözövel egyetértek egyszer megteszi többször is.Szóval felejtsd el!!!!!!!
2010. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyám egyszer megcsalta apámat, többször nem fordult elő, pedig utána még 15 évig együtt voltak, de ő sírva vallotta be apámnak, hogy mit tett, és nagyon bűntudata volt. Ha ő megkeres téged bocsánatot kérni, akkor ha akarsz, adhatsz neki egy esélyt. De érdemelje ki megint a bizalmadat, ezért tegyen meg mindent, nagyon szeressen.
2010. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, szétmentünk, nem tudok igy együtt élni vkivel,h rettegnem kell mikor teszi meg újra..
2010. aug. 31. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!