Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsokat kérek légysziii. (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat kérek légysziii. (? )

Figyelt kérdés
1hete megismertem az osztálytársam hugát,akibe első látásra beleestem!De tényleg!Beteg volt,és azóta 2xer is felmentünk hozzá a haverommal,szemeztünk is meg mosolygott rám mindig,és a nővére elárulta hogy bejövök neki.azonban keveset van neten,nem tudok vele beszélni,sőt a legutóbbi mailemre vissza sem irt még amit 3 napja irtam...17 a lány és tényleg harcolni kell érte!-csak azt nemtudom hogy érdemes-e..:S --igy-- tovább nagyon gátlásos vagyok és nemtudom miről dumálhatnánk vagy mit kérdezzek tőle vagy mit irjak neki vagy egyáltalán irjak? :S segitsetek légyszii! :)
2011. máj. 20. 21:01
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! Ne neten keresd, ne e-maiokat írkálj neki! Menj el hozzá mégegyszer, hívd sétálni. Ha bejössz neki, majdcsak nem utasít el. :)
2011. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ööö igen--elfelejtettem mondani hogy el van törve a bokája...:S de értem mire célzol...
2011. máj. 20. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól még te átmehetsz hozzá, beszélgessetek a szobájában...
2011. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

miért korlátozódtok arra a kib aszott internetre? Email..... jó hogy nem faxot küldesz neki ember. ti nem tudtok már ismerkedni csak segítséggel? Ez olyan mintha az elsö szeretkezésnél segítene valaki, vagy akkor maradjunk az internetnél....

menj át a lányhoz, beszélgessetek amiről szeretne, ha otthon fekszik akkor vigyél neki valami édességet vagy esetleg egy szál virágot!


Remélem segítettem a második felével, nem a leb aszással az elején! :)

2011. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!