Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 7 évvel idősebb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 7 évvel idősebb fiú nálam és úgy döntöttem, hogy meghódítom. Már régóta haverok vagyunk és kedveljük egymást de én többet érzek iránta. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Hogyan hódítsam meg anélkül,hogy nekem vagy neki is kellemetlen legyen? Hogy adjam tudatára,hogy mindenem ére van?? SEGÍTSETEK LÉGYSZI!
2010. aug. 24. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Korotok? Nem biztos hogy szerencsés választás, és ezt csak nyíltan lehet, és nem pozitív eredmény setén valakinek mindenképpen kellemetlen lesz. Ez egy ilyen szakma kislány. :)
2010. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát a körülményektől függ :D Nekem is egy nálam 7 évvel idősebb jön be xD Jóba is vagyunk de nem tudom elképzelni hoyg bevalljam neki... Lehet tönkretenné a kapcsolatot :/ Ráadásul együtt sportolunk így nap mint nap látjuk egymást :D
2010. aug. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd el egy kávézóba, vagy pizzázóba valami olyan szöveggel, hogy nem lenne-e kedve beszélgetni, sétálni... És ez mondjuk legyen estefele. Aztán lehetőleg ne legyetek túl közel ahhoz ahol laksz, hogy sétálhassatok eleget...közbe dumálhatnátok... Ha kezd sötétedni, talán több lesz az önbizalmad... Ölébe ülhetsz... megsimogathatod az arcát... Ennyire nincs fantáziád?:D
2010. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!