Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most mi van? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi van? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szakítottunk, és nem olyan rég megint találkoztunk, buliztunk is, többször is, és egyik héten szeretné elölről kezdeni, máskor meg nem, mivel voltak elég sűrűn előtte viták. Mit csináljak? Nagyon szeretem:((
2010. aug. 24. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

gondolom 13-14 éves vagy (mint én)

és telivan mindkettőtök msn-je szivecskékkel:D:D:DD

2010. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem:(
2010. aug. 24. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha szereted,meg ugy gondolod,hogy ö is szeret,akkor kezd ujra vele.
2010. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nagyon szereted, akkor kezd vele újra hiszen már mindkettőtöknek van viszonyítási alapja, hogy mit kell változtatnotok a kapcsolatotokon annak érdekében hogy a megfelelő legyen. A vitákat el lehet kerülni egy kis engedékenységgel (bizalommal), de ajánlanám,hogy beszélgessetek sokat és az segíteni fog. :-)

De ha úgy érzed, hogy ez nem menne vagy ismét sokat veszekednétek akkor nem sok esélyét látom.

Sok sikert!!!

L

2010. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én biztos vagyok magamban, ne fél tőlem, hogy bántanám, pedig rengeteget változtam azóta, sok mindenen elgondolkodtam, sok mindenen változtattam és változtatok napról napra. Szívesen újra kezdeném, de a gond az, hogy egyszer szeretné máskor meg nem, és nem tudom, hogy mit csináljak addig amíg el nem dönti hogy mit is akar... beszélgetnék vele, de most pl abban az időben van amikor nem szeretné... inkább türelmesen várok és nem erőszakolom rá magam. ha keres, megtalál.. csak rossz érzés, és nem tudom, mire következtessek. Tudom hogy szeret. Csak fél, h pl nem mondanám el a dolgaimat...
2010. aug. 24. 19:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!