Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, meg tudnék változni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, meg tudnék változni?

Figyelt kérdés
Ha megtetszik egy fiú, akkor mindig annyira hülyén viselkedek, hülyeségeket mondok, és ez annyira rossz. Pedig alapból a barátaim nagyon jófejnek tartanak (a fiúbarátaim is). Másik probléma pedig, hogy amikor megtetszek egy fiúnak és bevallja, meg elkezdünk sokat beszélgetni, akkor mindig megijedek és elkezdem lerázni. Annyira utálom magam emiatt. Miért csinálom ezt? Egyébként mindig arra gondolok ilyenkor mikor elkezdem lerázni, hogy nem ő biztos nem a megfelelő fiú számomra. Persze később megbánom... Kérlek segítsetek:)
2010. aug. 24. 17:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, elég bénán fogalmaztam, de remélem valamennyire érthető:)
2010. aug. 24. 17:29
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha akarod megduglak csak hogy oldódjon a feszültséged. Felőlem beszélhetsz hülyeségeket is. Utána minden könnyebben fog menni :)
2010. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még éretlen vagy egy kapcsolathoz.
2010. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj, értelmes válaszokat kérnék, ha lehet..:)
2010. aug. 24. 17:31
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért lennék éretlen?
2010. aug. 24. 17:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert tudat alatt még gyerek státuszba sorolod magad és félsz, ha egy pasi kerül a képbe, akkor ez elvész.
2010. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ezért miért lenne éretlen?

én is ha olyannal találkozok aki megtetszik,alig tudok megszólalni,vagy hülyeségeket bezélek,vagy elküldöm a francba,meg lerázom.

28/L

2010. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

hány éves vagy amúgy?

mellesleg én is mindig ezt csinálom...

2010. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok:)
2010. aug. 24. 18:09
 10/10 anonim válasza:

Legalább tisztában vagy a problémáiddal, próbálj meg leszokni róla, próbáld meg hogy ha beszélsz valakivel aki mondjuk tetszik vagy akármi, hogy magadban halkan mondogatod, nem fogom lerázni, nem fogom lerázni. Vagy valami hasonló... De ne vidd tulzásba :D


Én a hibáim nagy részével tisztában vagyok, mégis sorra elkövetem őket mondjuk. De hát ez van, ilyen az emberi természet :D


OFF: tudja valaki hogy lehet kikapcsolni azt a kis belső hangot? :D túl sokat pofázik erről a témáról :(

2010. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!