Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon fontos olvasd vegig legyszi.

Figyelt kérdés

Az agesz kb 1.5 ev kezdodott amikor meg elso eves voltam.

Mivel nem volt csajom es a mi szukunkon(autmatizalas) csak egy magyar lany van az is foglalt ugy donttottem meg nezem szamitastechnikusok yahoo groupjat is mert ott kb 80 csaj :)

Hat talatam is nehany magyart kozottuk az egyik volt Timea.


Mar az elso beszelgetesbol kiderul hogy vann dobb erdekes dolod ami mindkettonket erdekel mint pl csillgaszat, urkutatas stb. Es meg egyunkunknek sem volt baratja/baratnoje.


Kesobbi beszlgeteseink soran , egyszer meg probalta,m athivni a fiu benlakasba ,hogy nezzunk meg egy filemet vagy beszelgessunk erre azt mondta ,hogy nem jon mert veszelyes :) kerdeztem tole miert nem mondta csak annyit tet hozza meg egyszer ,hogy egy fiu szobajaba veszelyes :).

Kerdeztem tole ,hogy volt e mar fiu szobajaba mondta ,hogy nem de nalla voltak mar fiuk es cselesen meg probltam mekerdezni hogy volt e valkami :p erre az mondta

hogy " O en az ilyesmit nagyon meg szoktam gondolni , nem dobom csak ugy oda senkinek magam csak azert ,hogy masnap eldobjon "

Ezzel szerintem nem mondot semmit csak annyit ,hogy meg szokta gondolni ezert ra kerdeztem "hogy szuz e meg" ezutan jol leszidott ,hoy mertem meg kerdezni nehany napig nem beszeltunk....


Neha talakoztunk az egyetemen akkor mindig moslyosgott es kedves volt , mikor szoba hoztam nem e akar velem jarni akkor mindig azt mondta nem ismer meg elegge.

mikor talakara akartam hivni mindig mar volt valami mas programja:( .

Egyszer mikor azzal bucsizott egy beszelgetes utan hogy megy zuhanyozni meg kerdeztem hogy en mehetek e . erre perzerz nek "titulalt" . Mondtam , hogy csak vicceltem es kerdeztem ha a baratnom lenne akkor is igy gondolna azt mondta igen:(.


Ez utan az "az arany eberbol" jutott eszembe az alabastrom szobor ... es N.Laszlonak "az iszony" c. muve

vajon egy kapcsolat ban tenyleg egy alabastrom szobor lenne vagy egy olyan mint Kárász Nelli az iszonybol aki ugy gondolkodik , hogy a sex iszonyu es undorito .



Az iden februarban megprobaltam ismet talakozni mar majnem ugy volt ,hogy talakozun mikor megkerdezte hogy miert lassan ki fejtettem ,hogy jo volna lepni mar ,hogy ne legyen kifogas ,hogy nem ismer elegge talakozzzunk es beszel gessunk ,higy megismerjuk jobban egymast igy eldonthetjuk ,hogy mi legyen (mert eddig csak akkor beszelgettunk eloben egy keveset mikor talakoztunk veletlenul a folyoson).

Mikor ezt fejtegettem azt is hozza raktam ,hogy komolyan gondolom ezt es en komoly kapcsolatott szeretnek.

Erre azt mondta hogy a barati nem ilyenek.

Rakerdeztem milyenek..Erre hat.. nem is tudja de jo veluk eggyut lenni.

Na ha nem szeretik a komoly kapcsolatot es jol veluk eggyut lenni erre en megint ra kerdeztem viccesen . remelem nem a csoportosan szereti mer akkor csaladnek benne> ennek megint az lett a vege ,hogy honapokig nem beszelt velem.


most ev vege fele mikor ugy inteztem ,hogy veletlenul osszefussak vele.

-mikor beszeltunk mindig ugy tunut mintha akarna mondoni valamit vagy mintha varna hogy mondjak valamit

-az utan mikor meg egyszer ugy indeztem, hoy ossze fussak vle csak ugy belevagott a kozepebe ,hogy nem hiszi hogy a kettonk kozott mukodne a dolog mert van valaki aki tetszik neki , pedig en ez nem hoztam fel az ota miota talakozni akartam vele es megharagudott

- kesobb megint beszeltem vele meszen is es rakerdeztem ,hogy egyutt van e azzal a fiuval mar aki tetszik neki erre az mondta ,hogy nem es orul ,hogy nincs is baratja mert epp eleg az egyetem nincs idelye baratra

-ekkor jot megint egy hosszu beszelgetes es megprobaltam meggyozni , hogy lehet talkoni ritkabban is ha e a baj ugy hogy ne menjen az egyetem rovasara maskulonben az egyetemen lehet ugy intezni hogy lgalabb kurzusok elott utan vagy szunetben talakozzunk legalabb egy kavera.teara

es kertem meg egy talakat .... de sajnos nem jott ossze egyikunk sem volt idelye (itt tudom hogy nem volt 100% hogy nem kifogas volt:( kelle takaritson csomagoljon kozvetlen elotte pedig vizsgalya volt). Es masnap reggel jottek a szulei utanna. En meg maradtam utanna ket hetet mert meg voltak vizsgaim nekem lett volna idom.


Kesobb miutan haza ment nem meg tudtam elerni probaltam hivni, messzengeren, emailban. De sajnos eredmenytelenul:(


1) Most mit tegyek nagyon tetszik nekem ?

2) Lehetseges lesz-e valamikor az hogy osszejjunk ?

3) Miert faj az hogy ha arragondolok massal jon majd ossze ?


4) vagy az hogy ha arra gondolok hogy meg sem o lessz a baratnom hanem valaki mas es o valaki olyat fog talani aki csk kihasznalni akarja

5) ez utobbi esteben normalis ez ?


21f

most leszunk harmad evesek mind ketten muszakisok vagyunk


2010. aug. 24. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Rohadtul felesleges volt ennyit írnod. Te nem vagy normális, ebben teljesen biztos vagyok. És ez nagyjából három kérdésedre választ is ad.
2010. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi szepen ha volt kedved vegig olvasni a regenyemet .. kerlek titeket csak komoly valaszt adjatok ... nem tudom eldonteni ,hogy most mit is erzek iranta ...
2010. aug. 24. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Írd le normálisan!!!
2010. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2010. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj,hogy ezt kell mondadnom de elg szembetuno,hogy ez a kapcsolat mar most halott...a sok kifogas,sok harag stb azt jelenti hogy fontos vagy neki vmilyen szinten de annyira nem,hogy jarjon is veled, vagy egyszeruen besorolt abba a kategoriaba,hogy baratok vagyunk es egy ido utan kinos lett szamara az,hogy te tobbet akarsz tole... sajnos en nem latok sok eselyt ra,hogy legyen belole valami. hogy miert zavar? azert mert Szerelmes vagy bele es meg a gondolattol is idegenkedsz,hogy valaki mase` legyen ne a tied. az hogy te gyere ossze massal meg tal;an friss dolog,es egy ideig minden lanyban csak ot fogod keresni,de ne zarkozz el,legjobb ha megprobalsz ismerkedni es szorakozni. es ne probald ot megovni mas ferfiaktol mert te ugy latod hogy csak ki fogjak hasznalni, nem fog neked hinni, meg fog haragudni h beleavatkozol a kapcsolataiba es meg ott sem lesztek ,ahol most vagytok...
2010. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1. cserélj elemet a billentyűzetben és/vagy tanulj meg írni.

2. ha a csaj ilyen, hogy mindenen megsértődik, tényleg szükséged van rá, hogy (ha esetleg valamikor együtt járnátok) meg kelljen válogatnod a szavaidat, mert ki tudja ugyan mikor és milyen apróság miatt fog besértődni?


Tény, hogy belezúgtál ebbe a lányba, főleg, ha ilyen régóta próbálkozol, de hidd el, hogy ha ez működőképes lenne már együtt lennétek. Többször az értésedre adta, hogy nem akar veled járni, ezekután el kéne fogadnod a tényt, hogy hiába van bennetek pár közös dolog, ez nem fog össze jönni. Szerintem ne erőltesd a dolgot. Nem kell megszakítani a kapcsolatot, viselkedj vele barát módjára, ne tegyél célzásokat, hátha úgy jobban tetszene neki a dolog és a későbbiekben kialakul a dolog.

2010. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!