Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél egy ilyen sráccal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy ilyen sráccal? Olvasd el és válaszolj légyszi. Nagyon sok választ várok

Figyelt kérdés
6 éve, hogy egy sráccal találkozgatok (havi rendszerességgel).Neki is volt párja és nekem is a 6 év alatt. De valamiért mindig egymásra találtunk, csak nem fordult komolyra a dolog!Kibeszéltük egymás párkapcsolatát, egymás "lelki szemetesládái" voltunk.Volt egy -két gyenge pillanatunk,amikor beszélgettünk arról, hogy mi lenne, ha összejönnénk, de nem vált valóra.(200 km köztünk a távolság) Most ismét felkeresett, de jelenleg ő is, én is pár nélkül vagyunk. Elhívott vacsorázni és elmondta mi a terve. Persze megint az, hogy "kezdjünk közös életet". Nem adtam rá határozott választ, mert: engem nagyon zavar, hogy mindig modell barátnői voltak,( a srác maga is modell)és én nem is olyan testalkat vagyok, rajtam van mit fogni, és ezért mellette nincs is önbizalmam.Az arcom sem modell kategória. Félek ha belekezdek a kapcsolatba, csalódni fogok, mert mi lesz ha mindig szép, vékony lányok jutnak az eszébe, és rájön hogy én nem mutatok jól mellette! Tudom hogy nem ez egy párkapcsolat lényege, de szerintetek a modellek "más világban" élnek? Vagyis.. náluk alapkövetelmény a hibátlan szépség? Félek szégyellne egy idő után, mert már más is megszokta, hogy kifogástalan barátnői voltak. Amúgy tartós kapcsolatai voltak. Ja, és még valami: Én 27, ő 35 éves
2009. dec. 30. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
a külső nem minden ...
2009. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem túlreagálod a külsőségeket ...sztem csak azzal kell foglalkoznod h ő mondta h kezdjetek közös jövőt akk meg sztem nem kell túlspilázni:)JA ÉS TÖBB ÖNBIZALMAT KÉREM SZÉPEN:Dsok szerencsét:)
2009. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő keres fel téged, akkor nyilván nem véletlenül.. Tetszel neki és téged akar.. Sztem próbáld meg vele!
2009. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

húúú.. azt hittem negativ válaszokat írtok!De Édesek vagytok :-) Már alíg várom a következő talit vele!

Khmmm.. igen.. több önbizalom! Még régebben az én kérdésem volt, hogy hogyan lehet önbizalmat erősíteni :-D Kösssssz mindent fiúk lányok (Még írjatok)

2009. dec. 30. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak.


Ha az a srác 6 éve nem tud elszakadni tőled, és randevút kér, akkor biztos, hogy komolyan akar valamit. :)


Egyébként pedig gondold csak el, a munkája során folyton piszkafa, modell-alkatú lányokkal van körülvéve. Nem gondolod, hogy kész felüdülés neki, hogy amikor rád néz, végre igazi, nőies alakú nőt is lát? :)


Sok sikert!

2009. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy modellnek hidd el, nem olyan nagy szám az, ha a csaj is modell. Ha veled akar lenni, akkor te is legalább annyira tetszel neki, vagy jobban. nem hiszem, hogy a vékony csajokra bukna, szerintem azért járt mindig modellekkel, mert azok között mozog, ott tudott ismerkedni. Ne hagyd, hogy ezek a lányok elvegyék az önbizalmadat! Gondolj arra, hogy veled lehet, hogy sokkal boldogabb lesz, és ez a lényeg.
2009. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaa..ismét a második vagyok:)am sztem pont ezért is veled akar össze jönni mert nem vagy az a sablon modellány hanem vmi más értéket fedezett fel benned vmi többet amit nem lát a modellányokban...ami nincs bennük meg..jah és az önbizalom erősítés mondogasd magadnak mindennap ha elbizonytalanodsz h "szép vagyok" és kész:)
2009. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom mondani,amit az előttem szólók.legalább benned megtalálja azt a szépséget,amit a modell lányokban nem^^
2009. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!