Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyünk? Mi lenne a...

Mit tegyünk? Mi lenne a megoldás? Olvasd el légyszi

Figyelt kérdés
Egy hete próbálkoztunk a barátommal lefeküdni,én 19 L vagyok és szűz,de nem sikerült,mert még be sem rakta teljesen,csak egy kicsit,már elment.én annyira elszomorodtam...nem tudom miért lehetett ez,hogy még szinte be sem rakta,máris elment
2010. nov. 4. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert

1. imád téged, borzasztóan izgatónak talál, már a látványodtól totálisan kész van

2. nagyon izgult, nehogy valamit rosszul csináljon


Szerintem előtte verd ki neki, aztán amíg újra harcra kész nem lesz, kényeztessétek egymást csókokkal, simogatással, ő az ujjaival, szájával. Másodszorra már sokkal tovább bírják a férfiak, akkor tuti sikerült. Hajrá! :)

2010. nov. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják korai magömlésnek és nagyon gyakori probléma.

Megoldás lehet az, amit az előttem szóló írt, illetve a szorításos módszerrel megtanulhatja a barátod a kontrollt. A lényeg, hogy ne essetek kétségbe és főleg ne tégy neki szemrehányást, mert attól csak rosszabb lesz.

Olvassatok utána, vannak ennek megoldására remek módszerek.

2010. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Huh akk tuti jo csaj vagy... Az amit a 2. Vàlaszolò ìrt!
2010. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.....

nem tudom,de én eléggé tragikusan fogtam fel a dolgokat,talán nem kellett volna......

megsérteni nem sértettem meg őt,szemrehnyást sem tettem neki,csak elszomorodtam,hogy nem jött össze a dolog

2010. nov. 4. 13:49
 5/5 anonim válasza:
ha elment vársz egy kicsit és ujbol meg kell probálni hosszu az éjszaka
2012. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!