Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerted mega párod?

Figyelt kérdés
Aminnyiben bolgog párkapcsolatban élsz, teljessen odavagy a szerelmedért és biztos vagy benne, hogy ez még egy darabig így is marad, akkor a te storydra vagyok kíváncsi :D
2010. aug. 24. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
a detoxban kezdodott, de az anonim alkoholistak klubjaban teljesedett ki a kapcsolatunk...
2010. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jéé a Jack-dugóó :D

Nem rád vagyok kiváncsi, ha mindenkinek ilyen ritka értelmesset szólsz be, soha nem lesz senkid!

Szomorú, mert ezek szerint itt senkire sem igaazk a feltételek...ha valkiere mégis, azért írhat!

2010. aug. 24. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:

interneten...konkréten skype...aztán egyik este a sok telefonos beszélgetés és skype után itt volt a házunk előtt OO felhívott,hogy itt áll a ház előtt,menjek le OO

(sajnos nem a közelben lakik)

2010. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de olyna romantikus volt,meg édes :)
2010. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5 eve boldogitom a baratnomet, valahogy elviseli:D

am ugy tortent, h elmentem nagybatyammal az akkori fonokehez cementert, mert epitkeztek, es nagy tetelben tudott jutanyos aron. aztan a felnottek elmentek kv-zni, dumalni, en meg tamasztottam a platot. elokerult valahonnan a "fonok" lanya, kezeslabasban, kicsit koszosan. a kertben volt. elkezdtunk beszelgetni, szamot csereltunk, ket hetre ra elkezdtunk randizni... igy kezdodott:)

2010. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Chaten. Sokat beszélgettünk, elvileg nem is ismerkedni jártam oda, csak unaloműzés képpen. De szimpatikus lett és találkoztunk. Októberben lesz 5 éve, hogy együtt vagyunk.
2010. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!