Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol és hogyan ismerted meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerted meg a jelenlegi párod? Mi az ami megfogott benne?

Figyelt kérdés
kort és nemet is írjatok.
2010. okt. 16. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:

a hangja, a nézése


25F

2010. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Neten ismertem meg, de ismerős által (én barátnőm és az ő húga lettek osztálytársak). Nekem akkor volt barátom (1. kapcsolatom - 15 éves voltam), de ő mutatta meg igazán, hogy milyen egy igazi férfi (8 évvel idősebb). Figyelmes volt velem, eszméletlenül intelligens (amiből adódóan bármiről tudtunk bezélgetni - ellentétben az akkori barátommal). Rengeteget beszélgettünk (akkor még nem találkoztunk élőben), idővel kezdtem iránta többet érezni, szakítottam a barátommal, majd kis idő elteltével találkoztunk, és azóta is együtt vagyunk. Kb minden téren azonos az ízlésünk, azonos az érdeklődési körünk, a gondolkodásunk. Még a mentalitásunk is. Azt hiszem én megtaláltam az Igazit :)

21/L

2010. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Buszmegállóban 6 éve! Igazából nem is tetszett! De össze barátkoztunk stb...... Azóta már van egy 3 éves kislányunk saját házunk és nagyon boldogok vagyunk!
2010. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy ruhaboltban...nagyon segítőkész volt aranyos kedves és szépen csillogtak a szemei, és olyan szenvedélyesen tudott nézni...
2010. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja és 23/L
2010. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a nyári gyakorlati helyemen. megláttam és belém szúrt valami. nem tudom, mi fogott meg benne, mert nem is néz ki annyira húúú de jól, és nem is annyira elképesztően szeretnivaló a természete. legalábbis nem volt, mostmár megemberelte magát:)
2010. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is interneten ismertem meg a párom.

Az fogott meg hogy kedves,aranyos,szép a szeme,és sok mindenben hasonlítunk,egyezik a véleményünk,ízlésünk.

25/F

2010. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, nincs párom, szóval ha lesz jelentkezem :) 21/N
2010. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Először egy discoban köszönt rám :)

Aztán bejelöltem myvipen, ő visszajelölt, és írt egy levelet, hogy csinosnak talál, és szeretne megismerni. Hát így kezdődött :) 2 éve és 7 hónapja vagyunk együtt.


Amúgy az fogott meg benne, hogy olyan "kisfiús" arca van :) amúgy mindketten 22 évesek vagyunk.

2010. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

azonos helyen dolgozunk csak más városokban. Nyáron volt egy nagy összejövetel és akkor megismerkedtünk rendesen (régebben is ismertem már, de akkor nem beszélgettünk mér) aztán egyik este beszélgettünk így kb 5-6an, majd napközben is dumálgattunk...Egyik este kimentünk a faluba sétálni, mert kellett az esti program miatt és akkor nagyon jól elvoltunk, beszélgettünk mindenféléről, majd visszamentünk a táborba. Aztán hajnali 3kor vége lett a programnak, utána is kimentünk sétálni, majd megálltunk egy helyen, hogy merre tovább, én akkor úgy voltam vele, hogy mindent vagy semmit és megöleltem (de fokozatosan, szóval nem lekaptam csak úgy) aztán ot álltunk úgy, majd továbbmentünk, és végül ő csókolt meg:)

azóta 3hónaposak vagyunk és nagyon szeretem.


16/L

2010. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!