Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ezzel az érzéssel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés
Magányos vagyok!Van barátom,de sokszór összekapunk, ő elég hamar kiakad apróságokon.ennek ellenére szeretem, imádom és amikor minden ok, akkor tök jó.Együtt élünk mégis szinte minden nap hiányzik ha nincs velem.Ha ő nem lenne vagy szakítana, akkor nem lennék képes újra kezdeni vkivel.Úgy érzem belefáradtam.Tudom nem vagyok tökéletes,de mindig próbálok kedves lenni, elnéző stb.Főleg emiatt járnak velem, akik ismernek vagy ezért vannak velem akik megismernek és ezért szeretnek,de idővel úgy érzem ez is kevés.Mégis tönkre megy a kapcsolat és úgy érzem kevés vagyok.Tudom nem csak én rontom el,de akárhogyan igyekszem mégis én maradok alul.Sose csaltam meg senkit, őszinte ember vagyok, bár a saját érzéseimről képtelen vagyok beszélni, főleg azért mert volt egy hosszú kapcsolatom és 1 idő múlva megelégelte h. sokat sírok stb.Én nem akarok új kapcsolatot, nekem jó ez, de ha összeveszünk mindig félek h. elhagy és nekem utána nem lesz erőm újra felállni és belevágni egy kapcsolatba, na meg persze megint jön akkor a felejtés ideje.Gyerekeket és családot szeretnék már, lenyugodni és boldog életet élni.25/l
2010. aug. 24. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod ha gyenge vagy, tettesd magad erősnek. Az ember hajlamos visszaélni vele, ha gyengeséget lát. Bármennyire is jószívű vagy őszinte vagy, az nem lesz kifizetődő, ha gyengének látnak. És ne feledd, nem mindig neked kell változnod. (: 22/f
2010. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, párom is mondta már h. próbáljak meg megerősödni,de gyerek korom óta ilyen depis típus vagyok.Néha tudok örülni és vicces hangulatba kerülni.Olyan hullámzó,de ha nevetek akkor is érzem h. egy csak a látszat, legbelül nem ez a vidám ember van.Párom tudja h. milyen vagyok,de az érzéseimről neki sem merek beszélni, igazából senkinek sem,a szüleim sem ismernek.Próbálok néha erős lenni,de a sírás nehéz visszafolytani,de idővel mégis kitörik belőlem.
2010. aug. 24. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem rendezed ezt le magadban, nem jössz rá miért vagy legbelül ilyen depis típus, nem érzed magadat teljesen boldognak a párod mellett, addig ne vállalj gyerekeket! Egy kapcsolatnak pont arról kéne szólnia, hogy a párodban 100%-ig bízol, elmered neki mondani az érzéseidet, a problémáidat, ő pedig segíteni tud neked ezek feldolgozásában, vagy legalább is érti hogy mi a baj, és melletted áll a nehéz időkben is! Ha egyedül nem tudod túltenni magad a depresszión, nem tudod mitől vagy, illetve mitől lettél ilyen, keress fel egy pszichológust, aki segít neked! Ha egy ember sosem mosolyog szívből, akkor baj van, és ha nem tudod konkrétan mi ez a baj, akkor valakivel muszáj leülnöd, és megfejtenetek azt, hogy mi történhetett az életedben, ami miatt ez kialakult benned! Próbálj megnyílni a párodnak, kiadni magadból az éppen aktuális fájdalmaidat, és utána túllendülni rajtuk, együtt nevetni! Elmondhatod neki a félelmeidet is, hogy szereted, és nem bírnád ki ha elhagyna, stb stb. A lényeg hogy ne csak viták alatt kommunikáljatok, és ne fojtsd el magadban az érzéseidet, valakinek mindig beszéld ki!
2010. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. aug. 24. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg azon, amit mondani fogok, de jobb lenne, ha elmennél valamilyen lelkigondozásra. Talán a legjobb lenne egy pszichológus, de pl. ha vallásos vagy, akkor mehetsz paphoz is. Azért írom ezt, mert szerintem te még nem találtad meg, hogy ki is vagy valójában vagy nem fogadtad el magad, ezért nem tudsz felszabadult lenni, ezért nem tudod megosztani az érzéseid az elvileg legintimebb kapcsolatodban sem. Ne akarj gyereket és családot addig, amíg ezek a gondjaid nem oldódtak fel! Hiszen már most azt írod, belefáradtál a kapcsolatodba... Szerintem a rengeteg alkalmazkodásba, az alárendelt szerepedbe fáradtál bele. Emeld fel a fejed, te is vagy valaki!
2010. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt érdemes hallgatni, csak türelem kell hozzá, amíg megszokod a stílusát. [link]
2010. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!