Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én ezt nem értem, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem, miért csinálja ezt? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel megismerkedtünk Balatonon.

full rendes volt, de most h már nem Balatonon vagyunk teljesen más lett, mint ha nem is ismerne (pedig biztos forrásból tudom hogy bejövök neki, meg ő is mondta) és amikor rákérdeztem h esetleg lehetne-e köztünk valami akkor meg csak annyit mondott h jó lenne de nem lehet (3 hónapja van barátja). lécci SEGÍTSETEK!


2010. aug. 24. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a fost akarsz? Megismert a Balatonnál, ami kifejezetten nem a tartós kapcsolatot keresők találkozóhelye, inkább a diszkóba minden nap más csajt és pasit felszedni kívánóké. Ő tudta mit akar, azért ment oda, hogy ott megismerkedjen valakivel és kész. Nem tervezte hogy utána is tartaná a kapcsolatot veled.
2010. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Orálkulum ***** válasza:
Menthetetlen a szitu. A barátra való hivatkozás mindig az abszolút joker, még ha nem is igaz. Kukába vele, keress olyat, aki konkrétan téged szeretne.
2010. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és téll nem lehet vhogy megváltoztatni a véleményét?
2010. aug. 24. 12:46
 4/8 A kérdező kommentje:
jah és első válaszoló akkor meg mért adta meg a számát msn-t meg ieneket?? ebbe semmi logika nincs
2010. aug. 24. 12:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Hallod öcsi.

Barátja van..-.-

Ne zaklasd, mert ha én lennék a barátja, bedobnálak a dunába..

2010. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem kell bedobni ugrok magamtól is:DXD
2010. aug. 24. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell Beugranod:P Lehet hogy olyan a lány hogy egykis szorakozás belefér. De még bármi kisülhet lehet hogy dobja a csávot vagy már kihült a kapcsolata és azért frisitene ne félj van még sok lány !!!:)
2010. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem rég azt mondta eljönne hozzám és kiengesztelne:D
2010. aug. 24. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!