Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mesterszinten űzött kockulás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mesterszinten űzött kockulással miért nem olyan megértőek a lányok, mint a sportolással?

Figyelt kérdés

Egy lány barátom barátja sokat kockul a gép előtt, kb. annyit amennyit én egy nap edzek/edzésen vagyok, mégis a lány teljesen ki van akadva azon, hogy nem tud annyit foglalkozni vele, amennyit ő szeretné, az én barátnőm viszont teljesen megértő azzal, hogy sportolok ezért kevesebb időt tudunk együtt tölteni. Csak a lány haverom és a barátnőm eltérő, vagy ha helyet cserélnének ketten, ugyanígy reagálnánk ránk amúgy is?


18/F


2010. aug. 24. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy a kocka, és nem érted, hogy ez miért nem jön be a lányoknak. :D
2010. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
komolyan kérdezem, lehet hülye vagyok, de nekem az osztályomban én vagyok az egyetlen aki sportol, szóval a legjobb haverjaim is mind ilyen kockák, akik naponta tíz órákat ülnek a gép előtt azért kérdem
2010. aug. 24. 10:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább sportoljon egy fiú, mint hogy kockuljon. Annak van haszna, a kockulásnak meg semmi.
2010. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a kockulással megkeresek napi akár 75 dollárt? Na, ehhez mit szólsz?
2010. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kockulás rémisztő, legalábbis nekem, mert azt sugallja, hogy a sráccal valami nincs rendben, zárkozott önbizalom hiányos, félénk és menekül önmaga elől stb.

A sport viszont egészséges személyiségre utal, és ez nekem imponál. Társaság, teljesítmény, egészség és úgy nekem is többet tud adni magából, ha időt szakít rám. Ugyanez vonatkozik a zenélésre, és mindenféle társasági dologra. Én pl. nem parázok, ha a párom elmegy szórakozni, mikor én nem érek rá.

Szerintem a kockulás passzív, és a passzív dolgok általában ösztönösen taszítóak, míg az aktív dolgok ösztönösen vonzóak. Nem tudom érthető e.

2010. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hé az nem kockulás, hanem meló! :D
2010. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Suli mellet és nem is hivatalos. Nem kell adóznom. :P
2010. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én megértő vagyok a kockulással. Együtt kockulunk :D:D xD

Amúgy az előttem nem sokkal levő elmondta a lényeget. :)

Valahogy elképzelek egy szerelmespárt hamarabb jut eszembe hogy együtt kocognak a parkba mint hogy LANpartiznak xD

2010. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha az lennél akinek mondod magad akkor megértenéd h miért nem olyan megértőek. :) ez a "mesterszinten űzött kockulással" szöveg egy tipikus kocka szöveg. nah menj vissza Codozni.
2010. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a hasznos válaszokat

utolsó: mondom kajakozok, nem érted?

2010. aug. 24. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!