Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy fiú.2éve jártam vele de sajnos csak pár hétig voltunk együtt..az a lényeg hogy én még most is nagyon nagyon szeretem..és két éve csalja velem a barátnőjét..:( Én közbe le is feküdtem vele..ő volt nekem az első .. meg eddig az egyetlen akivel lefeküdtem..:( mondtam neki sokszor, hogy döntsön kettőnk közt..erre az a válasz hogy azt a lányt is szereti meg engem is meg fél h két szék közé esne ha szakít azzal a lánnyal:( de tudom hogy szeret engem ebbe biztos vagyok! de hogy vegyem rá hogy szakítson a lánnyal? hozzál kell tenni ha ugy adódna hogy a lány dobja őt..nekem ő nem kellenne...hiába imádom de ha akkor nem voltam elég jó most ahogy nincs a lány ugy jó lennék..:( áá azt úgy nem..mit tegyek?:( lassan 2éve ez megy..teljesen kivagyok:( aki tud segítsen, hogy hogy vegyem rá h szakítson vele vagy hogy akkor engem hagyjon békén..mert hozzá kell tenni,hogy nekem mindent megtilt..fiúkkal nem barátkozhatok meg semmi meg féltékenykedik:( segítsetek
2010. aug. 24. 09:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Sokszor volt az , hogy mondtam neki hagyjuk egymást..de max 3hónapig birtuk:( utána össze futottunk és minden folytatódott tovább..az a baj nagyon szeretem:( és a mi viszonyunkról nagyon sokan tudnak..érdekes még hogy a barátnője nem tudta meg..
2010. aug. 24. 09:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Dobjad.
2010. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát nem olyan könnyű .. nagyon imádom :S
2010. aug. 24. 09:46
 4/7 anonim ***** válasza:

A pasi csalhatja a bnőjét, de te a pasit nem?

Meg egyáltalán. Abba belegondoltál, hogy ha veled csalja a csaját, akkor később ha szakítana a csajával és talál még egy lányt, aki tetszik neki, akkor vele is ezt csinálja?

Hogy te vagy a bnő, akit csalnak.

Olyan idióta vagy, szakíts vele minél előbb. A szerelmet meg lehet azzal mocskolni, hogy véget vet az ember neki, de a becsületed már kezd a porba hullni.

2010. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát azzal a lánnyal hetente 1x vagy 2x találkozik csak..velem mindennap tudna találkozni ezért nem birna megcsalni..:(


Igen már kezd porba húllani a becsületem:( amugy észre vettem ha hanyagalom pl nem kedveskedek neki semmi jobban hajt:/ meg amikor nagyobb a büszkeségem

2010. aug. 24. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy minek egy ilyen szemét ember mellett kiállni. Láthatod, hogy nem te vagy a kiscsillag a szívében.

Nekem is volt egyszer egy ilyen pasim, félre értés ne essék, tudom milyen. A reménykedés, hogy talán MOST fontos vagyok neki, talán megváltozik, talán jobban szeret.

De hidd el, ezek halott szavak és becsapod magad. Egy barátnőm folyton járatta a száját, hogy miért nem jó, mi nem jó és végül arra jutottam, hogy hé...valahol a világban talán tényleg van egy másik srác, aki jobban értékeli a szerelmem. És tudod mit? Most itt vagy 10 éve a barátommal, lassan tervezzük a jövőt és semmi vágyakozást nem érzek az iránt a szerencsétlen iránt. És hova jutott? Azzal menőzött nekem, hogy hány kurvät (igen, az utca szélén álló egyéneket) juttatott el a csúcsra és hogy ő milyen frankó. De egy nő se volt képes megmaradni mellette. És lámcsak, jól választottam.

Inkább vagyok a hűséges, szerető pasim mellett, mint hogy amellett a szerencsétlen roncs mellett, aki mellett talán öngyilkos is lettem volna (elég hülyeségnek tűnik már visszagondolva, de azt is majdnem megkíséreltem).

27N

2010. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát igen..teljesen egyetértek veeled.nagy erőt kell gyűjtenem és túl lépni rajta..ami nem lesz könnyű:(
2010. aug. 28. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!