Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja vagyunk együtt, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja vagyunk együtt, mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva leszünk 1 hónapja együtt és szeretnék venni valamit de nem túl drágát. Mit ajánlotok? Valami kis plüss esetleg? 17 éves lánynak lenne.

19/F


2010. aug. 24. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
plussot sztem semmikepp ne vegyel neki,inkabb valami kis fulbevalot vagy karkotot,vagy valami szolidabb dolgot. 17evesen mar kinott a plussokbol :) valoszinuleg orulne neki,mert toled kapja ajandekba,de mar nem egy pluss az aminek onfeledten orulne :)
2010. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit se, én nem szeretnék ennyi idő után kapni ajándékot.De ha mégis nagyon akarsz valamit, akkor talán egy karkötőt vagy nyakláncot.

L19

2010. aug. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A plüss jó.Minél nagyobb,annál jobb.Ez csak egy gesztus,megemlékezés jelleggel semmiképp se vegyél neki ékszereket,vagy egyéb "igazi ajándékot".
2010. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Karkötője, nyaklánca, fülbevalója van neki. Kapott már tőlem telefondíszt is csak úgy spontán azt nagyon szereti. 17 éves de olyan kislányos lelkű. :D

Ő véletlen elszólta magát, hogy ő valami saját-készítésű dolgot akar adni. Alapból nem is akartam neki venni semmit, mert így is együtt töltünk egy délutánt és én fizetek mindent de ha már ő ad ajándékot akkor nekem is kéne.

2010. aug. 24. 09:56
 5/9 anonim ***** válasza:
A virágot azért ne felejtsd el,és akkor egy kis plúss is megteszi.
2010. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De a városban találkozunk és egész estig együtt leszünk. Virágot azért nem akarok, mert azt fognia kell és mire hazaér a nagy melegben kiszárad. Délután 2-től este 8-ig leszünk együtt.
2010. aug. 24. 10:28
 7/9 anonim ***** válasza:

és mi lenne ha te is a saját 2kis kezecskéddel varázsolnál elő valamit? :D egyébként a plüss az jódolog nagyon is,( 17 lány vagyok ha nem tetszik neki postázd eltárolom neked :D)

ami jó ajándék még az az hogy vele vagy és örülsz annak amit kapsz.. :) nah meg ha este 6-7 között egy stégen ülve előkapsz egy üveg pezsgőt és két poharat a hátizsákodból (zsúnyogriasztó legyen nálad..):D

egyébként erre az alkalomra így 1hónap után tényleg a pllüss a legjobb:)

2010. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"meg ha este 6-7 között egy stégen ülve előkapsz egy üveg pezsgőt és két poharat"


Ez jóóóóóóó.....ez nagyon tetszik.Majd egyszer kipróbálhatnánk.De csak a következő életünkben.Addig bírjuk ki valahogy :*

2010. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9:37 valahogy túléljük... :D
2010. aug. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!