Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de újra és újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de újra és újra előjönnek ezek a dolgok. Ebbe bele fogok őrülni?

Figyelt kérdés

Az egész tavaly februárban kezdődött, amikor megismertem. Már akkor nagyon tetszett, de csak júniusban kerültünk közel egymáshoz, és kérdezte meg h járnék-e vele. Először (sokszor:)) nemet mondtam, majd 2 hétre rá igent. És az első csók...

Eddig tökéletes volt. Aztán beütött, hogy neten írogat másoknak kommentet, hogy szép vagy csöcsi, meg köszi hogy írtál... mindezt annak, akivel előttem akart összejönni, csak nem sikerült. Aztán volt az a nap, amikor én nem akartam vele még lefeküdni, de ő igen és meg is tette... Később volt egy díjkiosztó nekünk, sportolóknak a klubunkban, és eljött az a ribanc is, akit már a fél klub felcsinált. Megvolt a vacsora, aztán én hazamentem az edzővel és a barátnőmmel. Ők maradtak. Másnak volt életem eddigi legszörnyűbb napja. Bejött az iskolába hozzám, és szótlan volt. azt hittem azért met tegnap cigizett, pedig kértem hogy ne. bárcsak az lett volna... megmutatta a telefonját. szöveg volt. hosszan írta le de a lényege csak annyi hogy berúgtak és a saját ágyában kúrt azzal a ribanccal... pár hónapra rá volt egy edzőtábor messze, és ott annyira összemelegedett egy másik tetűvel, hogy hogy a csak járni akart vele. aztán a barátom elutasította, mert hogy én vagyok.. mégis smseznek és továbbra is beszélgetnek... és tegnap meg hazajött szegedről, és telójában kimenő sms: most haragszom rád, mert nem adtál nekem puszit.


én nagyon rosszul vagyok. h megcsalt az minden nap eszembe jut, és ha beszélek róla sírok. pedig sosem voltam ilyen 6 éve versenyszerűen küzdősportozom, nemzetközi szinten, és ő mégis képes arra, h megsirasson. ráadásul daganatok vannak a vesémen, és van egy gerincbetegségem is. ez mind ebben a hónapban derült ki. elég komoly.

annyira szenvedek............:(:(:(

:"( :"( :"(


2010. aug. 24. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
én már rég otthagytam volna, vagy pedig én is össze-vissza csalnám. sosem lehet benne megbízni.
2010. aug. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is hányszor akartam elküldeni... de annyira szeretem. és ő is mindig mondja h szeret és megváltozott. és anyámék ebből semmit nem tudnak, és ők imádják a barátomat.. mindig kérdezik, hogy mikor jön már meg ilyenek.. anya pedig állandóan hangsúlyozza h jajj de szere engem ez a fiú...
2010. aug. 24. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Könyörgök, hagyd már ott a p*csába! Tudom hogy nem könnyű, de ne alázd már meg magad...
2010. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg hagyd ott! A legjobb ha azonnal találsz másikat, elmúlik a bánatod az tuti. Sztem undorító ha 1 lány ennyire hagyja magát akár h alázza meg a apsija. Na és a csaj meg biztos kiröhög h te mennyire szereted, azt közbe vele kúrt. Ébredj már fel, ezzel nem lehet közös életed, max qrás, de férj, meg gyerekek? Ettől? Azt akarod h amikor beteg a gyerek, vigyázni kéne rá, inkább a qrváját választja? HMMMM???? Ja és előtte jól seggbeqratnám vkivel. Ez mindig találni fog vkit rajtad kívül. Vannak ilyenek akiknek nem elég 1 csaj.
2010. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg jobb lenne ha szétmennétek!..vagy csak tartsatok mosolyszünetet és gondolkodjon el a dolgain,s h hányszor bánt meg téged naponta a hülyeségével! Hozzáteszem ahogy leírtad ő hasonló karakter lehet a volt barátommal,ő is irogatott,találkozgatott másokkal..én nem bírtam s mikor választania kellett,azt választotta h ő továbbra is azzal találkozik akivel akar,s akkor megy lányokkal ide-oda mikor akar,szóval dobott! Ő engem! :( Úgyh gondolkodj el picit,h szükséged van e rá ilyen áron is,h csak sírsz miatta!


amúgy meg jobbulást kivánok!légy jó

2010. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!