Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mit akar? :/

Figyelt kérdés
elég önbizalom hiányos vagyok és a suliban sem a legmenőbb inkább a legszürkébb de mint mindenkinek nekem is tetszik egy srác akivel a plázában találkoztunk és én tök béna voltam mikor köszönt meg minden bazi zavarban voltam és kiejtettem mindent a kezemből és eltörtem anyám ajándékát is de segített nekem felszedni és mikor felhajoltunk vagy mi tök hosszan néztünk egymás szemébe és lesmárolt utána meg meghívott a mekibe tök furcsa volt...de elszúrtam azt is mivel leöntöttem kólával:/de ne haragudott meg és rákét napra összejött egy csajjal de most is keres meg minden de nem tom mi van és tök zavarban vagyok mindig ahányszor találkozunk és bénázok szerintetek mit akar ha hívogat meg minden pedig barátnője van?:/
2010. aug. 24. 00:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mivel te pff fejjel elmentél onnan,úgy hiszi nincs esélye.

Kezdeményezz most te,beszélgessetek!

2010. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
de félek nem tudhatnám hogyan beszéljek vele meg hogy mit modnjak:/
2010. okt. 17. 19:07
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Szia!

Miujság?Milyen napod volt?

Megvagyok,jó.Blablabla....

Nincs kedved délután meginni valamit?Esetleg elmehetünk vizipipázni/moziba/beülni valahova/vagy mittomén.

De jó ötlet.Mikor?

Holnap/Holnapután/Jövőhét jó lenne?

Tökéletes.

Csókolj meg baby.hmmmm --(Na jó ezt már nem :D:D)

Egyszerű.Ne parázz :)

2010. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszi:) nah ehhez kell majd nekem összeszedni magam:Dcsak soha nincs egyedül
2010. okt. 17. 19:34
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyszer biztos, hogy van egyedül is!:)
2010. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor gyorsan szedd össze.Majd írd le mi volt,hogy sikerültek a dolgok.:)
2010. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
okés:Dköszi aranyosak vagytok:D
2010. okt. 17. 21:42
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia...Igazán nem értem a kommentelőket miért biztatnak arra,hogy gyere vele össze?

Először is... ha azt a lányt otthagyta csak hogy veled lehessen, ugyanígy megcsinálná veled is ha 1 másik lány tetszene meg neki!

Másodszor pedig aranyosak az ilyen "béna" lányok :D

Ez ha valakit zavar, nem hozzád illik. Te ilyen vagy, add önmagad!

Remélem azért észhez kapsz... rázd le!

Én fiú vagyok, van barátnőm, de ilyet soha nem csinálnák, és lenézem az ilyen barmokat akik simán otthagyják azt a lányt akit a barátnőjüknek hívnak 1 másik lányért...

17/F

2010. okt. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!