Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Most mit akar?

Figyelt kérdés

Egész nyáron beszélgettünk (facebookon). Mindig rám írt. Teljesen úgy éreztem, hogy végre lehet valami köztünk, mivel folyton mondogatta, hogy tetszem neki, meg hogy átölelne, puszilgatna, csókolózna. De tegnap előtt mintha megváltozott volna. Elmondta, hogy nem akar járni, mert neki szüksége van a szexre, de én még nem akarom. Nem értem, akkor mért hülyített ennyire ha nem akar semmit?:((

Vélemények?:(

am 15/L 17/F


2011. aug. 21. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

nem hülyített mond meg neki , hogy te vele akarsz lenni de sex MÉG nem.Ha szeret akkor megérti ha meg nem akkor minek foglalkozol vele


??/F

2011. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hülyített, szerintem, de első kommentelőnek igaza van, ha szeret akkor megmarad veled. De nem hiszem. Mert ha már facebook-on beszéltek a legtöbbet...:/ Akkor ott nem sok intimitás van...

Szóval lépj tovább, sajnos mást nem tudsz tenni.

Facebook-ot használ játékra, meg haverokkal pár bulit megbeszélni tökéletes... De párt keresni rossz. Annak nem ott a helye.

18/F

2011. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 harcosangyal ***** válasza:
Velem hasonló történt, leszámítva a szexes részt. Rám írt, taliztunk, megkérdezte járunk-e, tök boldog volt. Aztán egy hétre rá már nem írt, nem keresett annyira majd most kb. két hét elteltével látom facen, hogy kapcsolatban... DE a Te esetedben tök világos a dolog, Ő szexelni akar Te nem akkor nyilván nem vagytok összevalóak, főleg ha ezt ő így tudja, hogy nem bírna várni veled. Örülj, hogy nem kezdtetek járni és nem csalt meg! Egyéb esetben a pasikat ne akard megérteni, sose fog menni.
2011. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jol megakar b@szni. Azért irt ilyen szépeket, h a bizalmadba férközhessen de mostmár lehet tudni h mik a szándékai veled...
2011. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!