Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mit akar? :/

Figyelt kérdés
elég önbizalom hiányos vagyok és a suliban sem a legmenőbb inkább a legszürkébb de mint mindenkinek nekem is tetszik egy srác akivel a plázában találkoztunk és én tök béna voltam mikor köszönt meg minden bazi zavarban voltam és kiejtettem mindent a kezemből és eltörtem anyám ajándékát is de segített nekem felszedni és mikor felhajoltunk vagy mi tök hosszan néztünk egymás szemébe és lesmárolt utána meg meghívott a mekibe tök furcsa volt...de elszúrtam azt is mivel leöntöttem kólával:/de ne haragudott meg és rákét napra összejött egy csajjal de most is keres meg minden de nem tom mi van és tök zavarban vagyok mindig ahányszor találkozunk és bénázok szerintetek mit akar ha hívogat meg minden pedig barátnője van?:/
2010. aug. 24. 00:45
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
jah és 17/L
2010. aug. 24. 00:46
 2/18 anonim válasza:
kanos es "kozosulni" akar :)
2010. aug. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Csak játszik veled, drága, legjobb ha elhajtod a fenébe ;)
2010. aug. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"rákét napra összejött egy csajjal"


Tudod, vagy csak feltételezed, hogy összejöttek?


"mit akar ha hívogat meg minden pedig barátnője van?"


Három lehetőség van.


1) Továbbra is arra törekszik, hogy veled járjon, de mivel úgy látja, hogy téged nehéz becserkészni, addig is tartléknak felszedte a másik lányt. Azt is tudja, hogy a nőknek mindig vonzó a foglalt férfi. Tehát neked ő vonzóbb, ha egy másik lánnyal kavar. Így próbál téged megszerezni.


2) A másik lány kell neki elsősorban, de te vagy a tartalék arra az esetre, ha a másik lánnyal nem jól sül el a dolog.


3) Csak szórakozik veled.


Ezekből a (3) kevésbé valószínű, az 1-es és a 2-es könnyen lehet.


Hogy mi a helyzet, azt innen nem tudjuk eldönteni, ahhoz távolbalátó varázsgömb kellene.

2010. aug. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
De bírom az ilyen ügyetlen csajokat, tök aranyosak.
2010. aug. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Mintha csak én írtam volna, én is pont ilyen ügyetlen vagyok. Barátomat már tökön rúgtam, számtalanszor léptem a lábára, lefejeltem véletlen..meg hasonló finomságok, de minden randi után újra és újra keresett, én meg mindig meglepődtem, mert azt hittem minden randi után, hogy na ezután tuti nem fog keresni..xd


A pasi pedig szerintem csak játszik veled, felejtsd el.

18L

2010. aug. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy összejött a csajjal....de téll fogalmam sincs mit akar ugyan is kimentem a játszira olvasgatni kicsit és ott volt ő meg a barátnője és mikor meglátott szó szerint dobta a barátnőjét...utána oda jött hozzám és én mint minden normális lány elmentem onnan ilyen pff fejjel
2010. aug. 25. 01:21
 8/18 A kérdező kommentje:
és köszi a válaszokat:)
2010. aug. 25. 01:22
 9/18 anonim ***** válasza:
Hat ha meglatott es azonnal elhajtotta a csajt, akit a baratnojekent emlitettel, akkor valszeg teged akar, csak ugy latja h nehez eset vagy. Tehat a masik csaj a tartalekos, es te vagy a numero uno. Erre TE? pfff fejjel elmentel onnan? Legalabb ertekelhetted volna, h lekapcsolta a csajt, mondjuk ramosolyoghattal volna es megkerdezhetted volna hogy van... de most sztem azt hiszi h bunko vagy, vagy nem tudom...
2010. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ez augusztusban volt és azóta sem beszéltünk mert ő mindig a haverjaival van én meg hát tanulok nincs sok elfogaltságom és mikor elmegyek sétálni s találkozunk akkor mindig ilyen lehajtott és mintha megbánt fejjel menne el mellettem :/
2010. okt. 17. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!