Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi? Mi? MI? Már egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi? Mi? MI? Már egyáltalán nem értem, h mit akar.

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk rendes kapcsolatnak indulat a dolog. Közbe jöttek némi gondok, amikkel nem számoltunk és abban maradtunk, h alkalmi kapcsolatunk lesz, Nagyon sokáig keresett és jól elvoltunk együtt(a keresés alatt azt értem, h napi többször beszéltünk 2-4 naponta találkoztunk. Majd egyszer csak jött egy 2 hetes szünet. Nem keresett, én a 2 hétben 2szer is kerestem, mindig közömbös volt. Aztán gondoltam, jól van akkor vége. Erre elkezdett ő keresni engem. Megbeszéltük, h ma találkozunk, de időpontot nem egyeztettünk. Ezt a hét elején dumáltuk meg, addig keresett ő is, és én is kerestem. Utoljára én kezdeményeztem beszélgetést egy közösségi oldalon, elégé közömbös volt megint, vagyis nem közömbös, inkább fáradtan passzív. Írtam neki, h jólvan, akkor inkább hagyom és szia. Ma is volt fenn ezen az oldalon, elég sokáig, gondoltam, h majd ír, h mi legyen este. De nem tette... ÉS most sem keres. Nem értem, pedig ő kezdeményezett, ő mondta, h hiányzom neki. Most akkor mi van? Mi a baja?
2011. szept. 24. 19:24
 1/5 A kérdező kommentje:
És, akkor most le is mondta a mai estét... Miért csinálja ezt?
2011. szept. 24. 19:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, ne pocsékold rá az idődet. Ha keres, ne válaszolj. Így érdekelni fogod majd.
2011. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De miért csinálja ezt? Mire jó ez? Miért kell ez neki? Miért jó, h nekem fáj?
2011. szept. 24. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet naiv vagyok, de azt gondolom, hogy a férfiak többsége nem arra utazik, hogy fájjon a nőnek, egyszerűen "így alakul"...:S nyilván valami gondja van, vagy nem áll készen egy újabb kapcsolatra, de nem biztos ebben sem, abban sem, nem tudja mi legyen.


véleményem szerint se pazarold rá az idődet, ne foglalkozz vele, csak kínzod magad:(

2011. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért jó neki?

Mert egy hülye fasz

2011. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!